Управління молоді та спорту Сумскої ОДА
Відокремлений підрозділ Громадської організації "Федерація спортивного орієнтування України" у Сумськоі обл.
Відкритий Чемпіонат Сумської області зі спортивного орієнтування. ”SKIF CUP 2020”
середня дистанція у заданому напрямку
22.08.2020, с.Могриця
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
OPEN , 11 CP, 3.330 kmOPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж12 , 7 CP, 1.470 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (51) | CP-2 (47) | CP-3 (48) | CP-4 (54) | CP-5 (49) | CP-6 (50) | CP-7 (100) | Finish |
1 | Кандибей Марія | 114 | 00:39:35 | 32:49/1 | 39:35/1 | 39:35 | 39:35 | 39:35 | 39:35 | 39:07 | 39:35/1 |
  | Сумська | ІІІ |   | 32:49/1 | 6:46/3 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:32 | 0:28/1 |
2 | Тимошенко Ксенія | 117 | 00:49:49 | 42:11/2 | 49:49/2 | 49:49 | 49:49 | 49:49 | 49:49 | 49:10 | 49:49/2 |
  | Сумська | ІІ-ю | +10:14 | 42:11/2 | 7:38/4 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:21 | 0:39/2 |
3 | Хасанянова Ясміна | 118 | 00:51:00 | 44:18/3 | 51:00/3 | 51:00 | 51:00 | 51:00 | 51:00 | 50:09 | 51:00/3 |
  | Сумська | б/р ю | +11:25 | 44:18/3 | 6:42/2 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:09 | 0:51/5 |
4 | Кривцова Марія | 115 | 01:02:58 | 56:22/4 | 62:58/4 | 62:58 | 62:58 | 62:58 | 62:58 | 62:13 | 62:58/4 |
  | Сумська | б/р ю | +23:23 | 56:22/4 | 6:36/1 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:15 | 0:45/3 |
5 | Денисенко Дар’я | 113 | 01:11:06 | 62:54/6 | 71:06/5 | 71:06 | 71:06 | 71:06 | 71:06 | 70:21 | 71:06/5 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +31:31 | 62:54/6 | 8:12/5 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:15 | 0:45/3 |
6 | Башкатова Мар’яна | 111 | 01:12:08 | 57:03/5 | 72:08/6 | 72:08 | 72:08 | 72:08 | 72:08 | 71:05 | 72:08/6 |
  | Сумська | б/р ю | +32:33 | 57:03/5 | 15:05/6 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | -1:57 | 1:03/6 |
7 | Васильченко Поліна | 112 | DSQ | 100:27 | 43:20 | 100:27 | 100:27 | 100:27 | 100:27 | 99:34 | 100:27 |
  | Сумська | ІІ-ю |   | error | **:53 | 57:07 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:07 | 0:53 |
8 | Спіріна Софія Володи | 116 | DSQ | 91:23 | 37:23 | 91:23 | 91:23 | 91:23 | 91:23 | 90:49 | 91:23 |
  | Сумська | ІІ-ю |   | 91:23 | **:00 | 54:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:26 | 0:34 |
  |   |   | 00:39:53 | 32:49 | 6:36 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:28 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж14 , 8 CP, 2.230 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (47) | CP-2 (53) | CP-3 (44) | CP-4 (48) | CP-5 (54) | CP-6 (49) | CP-7 (50) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Мачуліна Аліна | 124 | 00:36:14 | 3:53/4 | 7:10/3 | 15:31/2 | 21:55/1 | 26:25/1 | 32:33/3 | 34:20/2 | 35:46/1 | 36:14/1 |
  | Сумська | ІІ-ю |   | 3:53/4 | 3:17/1 | 8:21/2 | 6:24/2 | 4:30/4 | 6:08/4 | 1:47/1 | 1:26/2 | 0:28/1 |
2 | Бурдукова Роза | 120 | 00:36:21 | 4:03/5 | 8:19/5 | 18:06/3 | 23:46/3 | 28:35/3 | 30:35/1 | 33:44/1 | 35:49/2 | 36:21/2 |
  | Харківська | І-ю | + 0:07 | 4:03/5 | 4:16/4 | 9:47/3 | 5:40/1 | 4:49/6 | 2:00/1 | 3:09/4 | 2:05/5 | 0:32/2 |
3 | Килосова Марія | 122 | 00:39:21 | 2:59/1 | 8:03/4 | 18:26/4 | 26:52/4 | 29:15/4 | 35:29/4 | 37:16/3 | 38:45/3 | 39:21/3 |
  | Сумська | І-ю | + 3:07 | 2:59/1 | 5:04/5 | 10:23/4 | 8:26/4 | 2:23/2 | 6:14/5 | 1:47/1 | 1:29/3 | 0:36/5 |
4 | Пільгуй Анна | 125 | 00:41:58 | 3:07/2 | 6:25/1 | 14:04/1 | 23:21/2 | 27:56/2 | 31:33/2 | 40:02/4 | 41:24/4 | 41:58/4 |
  | Сумська | ІІІ | + 5:44 | 3:07/2 | 3:18/2 | 7:39/1 | 9:17/5 | 4:35/5 | 3:37/3 | 8:29/5 | 1:22/1 | 0:34/3 |
5 | Гришанова Аліна | 121 | 00:49:10 | 10:26/6 | 17:35/6 | 30:30/6 | 37:17/6 | 40:23/6 | 43:30/6 | 46:38/5 | 48:35/5 | 49:10/5 |
  | Сумська | ІІ-ю | +12:56 | 10:26/6 | 7:09/6 | 12:55/6 | 6:47/3 | 3:06/3 | 3:07/2 | 3:08/3 | 1:57/4 | 0:35/4 |
6 | Лапа Марія | 123 | 00:54:41 | 3:39/3 | 7:09/2 | 19:31/5 | 31:04/5 | 32:51/5 | 43:15/5 | 51:46/6 | 54:05/6 | 54:41/6 |
  | Сумська | ІІ-ю | +18:27 | 3:39/3 | 3:30/3 | 12:22/5 | 11:33/6 | 1:47/1 | 10:24/6 | 8:31/6 | 2:19/6 | 0:36/5 |
  |   |   | 00:26:59 | 2:59 | 3:17 | 7:39 | 5:40 | 1:47 | 2:00 | 1:47 | 1:22 | 0:28 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж16 , 11 CP, 3.390 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (31) | CP-2 (32) | CP-3 (37) | CP-4 (46) | CP-5 (53) | CP-6 (47) | CP-7 (51) | CP-8 (48) | CP-9 (54) | CP-10(50) | CP-11(100) | Finish |
1 | Мачуліна Діана | 127 | 00:48:15 | 8:41/1 | 11:26/1 | 14:59/1 | 17:45/1 | 23:47/1 | 30:31/1 | 35:38/1 | 41:37/1 | 43:08/1 | 46:18/1 | 47:42/1 | 48:15/1 |
  | Сумська | ІІ |   | 8:41/1 | 2:45/2 | 3:33/1 | 2:46/1 | 6:02/3 | 6:44/3 | 5:07/2 | 5:59/1 | 1:31/1 | 3:10/1 | 1:24/1 | 0:33/2 |
2 | Бутенко Валерія | 126 | 00:51:00 | 9:05/2 | 11:43/2 | 21:28/2 | 25:30/2 | 28:54/2 | 32:31/2 | 36:43/2 | 43:05/2 | 44:53/2 | 48:58/2 | 50:27/2 | 51:00/2 |
  | Харківська | І | + 2:45 | 9:05/2 | 2:38/1 | 9:45/4 | 4:02/3 | 3:24/1 | 3:37/1 | 4:12/1 | 6:22/2 | 1:48/2 | 4:05/2 | 1:29/2 | 0:33/2 |
3 | Невольніченко Кристи | 128 | 01:20:59 | 27:04/4 | 31:39/4 | 36:49/4 | 40:25/4 | 44:17/3 | 49:04/3 | 55:33/3 | 71:30/3 | 74:11/3 | 78:51/3 | 80:28/3 | 80:59/3 |
  | Харківська | І | +32:44 | 27:04/4 | 4:35/3 | 5:10/3 | 3:36/2 | 3:52/2 | 4:47/2 | 6:29/3 | 15:57/4 | 2:41/3 | 4:40/3 | 1:37/3 | 0:31/1 |
4 | Бенхенні Лінда | 220 | 02:14:15 | 12:48/3 | 17:26/3 | 22:07/3 | 35:42/3 | 56:51/4 | 65:33/4 | 104:22/4 | 117:38/4 | 124:32/4 | 131:55/4 | 133:32/4 | 134:15/4 |
  | Сумська | ІІІ | +86:00 | 12:48/3 | 4:38/4 | 4:41/2 | 13:35/4 | 21:09/4 | 8:42/4 | 38:49/4 | 13:16/3 | 6:54/4 | 7:23/4 | 1:37/3 | 0:43/4 |
  |   |   | 00:41:26 | 8:41 | 2:38 | 3:33 | 2:46 | 3:24 | 3:37 | 4:12 | 5:59 | 1:31 | 3:10 | 1:24 | 0:31 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж18 , 11 CP, 4.520 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (52) | CP-2 (46) | CP-3 (40) | CP-4 (41) | CP-5 (42) | CP-6 (43) | CP-7 (44) | CP-8 (47) | CP-9 (54) | CP-10(50) | CP-11(100) | Finish |
1 | Купиро Катерина | 131 | 01:03:40 | 6:38/2 | 14:07/1 | 20:57/1 | 26:49/1 | 37:17/1 | 41:56/1 | 44:39/1 | 51:32/1 | 58:35/1 | 62:05/1 | 63:09/1 | 63:40/1 |
  | Харківська | КМСУ |   | 6:38/2 | 7:29/3 | 6:50/3 | 5:52/3 | 10:28/4 | 4:39/2 | 2:43/1 | 6:53/2 | 7:03/4 | 3:30/2 | 1:04/2 | 0:31/2 |
2 | Марченко Марія | 132 | 01:05:54 | 6:24/1 | 16:10/3 | 23:01/2 | 28:57/2 | 39:20/3 | 43:48/2 | 46:33/2 | 53:38/2 | 60:29/2 | 64:07/2 | 65:18/2 | 65:54/2 |
  | Сумська | І | + 2:14 | 6:24/1 | 9:46/4 | 6:51/4 | 5:56/4 | 10:23/3 | 4:28/1 | 2:45/2 | 7:05/3 | 6:51/1 | 3:38/3 | 1:11/3 | 0:36/3 |
3 | Голуб Анна | 130 | 01:11:50 | 11:24/4 | 15:49/2 | 26:22/4 | 30:52/3 | 38:31/2 | 46:14/3 | 49:31/3 | 56:06/3 | 66:41/3 | 70:09/3 | 71:12/3 | 71:50/3 |
  | Сумська | І | + 8:10 | 11:24/4 | 4:25/1 | 10:33/5 | 4:30/1 | 7:39/1 | 7:43/4 | 3:17/5 | 6:35/1 | 10:35/5 | 3:28/1 | 1:03/1 | 0:38/4 |
4 | Мостенська Валентина | 133 | 01:13:24 | 11:00/3 | 20:53/5 | 27:33/5 | 32:37/4 | 44:56/4 | 49:50/4 | 52:44/4 | 59:57/4 | 66:48/4 | 71:06/4 | 72:43/4 | 73:24/4 |
  | м.Київ | КМСУ | + 9:44 | 11:00/3 | 9:53/5 | 6:40/2 | 5:04/2 | 12:19/5 | 4:54/3 | 2:54/4 | 7:13/4 | 6:51/1 | 4:18/4 | 1:37/5 | 0:41/5 |
5 | Ванасаун Анна | 129 | 01:28:01 | 12:44/5 | 18:31/4 | 24:35/3 | 47:26/5 | 56:41/5 | 64:29/5 | 67:15/5 | 74:44/5 | 81:46/5 | 86:17/5 | 87:32/5 | 88:01/5 |
  | Чернівецька | КМСУ | +24:21 | 12:44/5 | 5:47/2 | 6:04/1 | 22:51/5 | 9:15/2 | 7:48/5 | 2:46/3 | 7:29/5 | 7:02/3 | 4:31/5 | 1:15/4 | 0:29/1 |
  |   |   | 00:54:39 | 6:24 | 4:25 | 6:04 | 4:30 | 7:39 | 4:28 | 2:43 | 6:35 | 6:51 | 3:28 | 1:03 | 0:29 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж21 , 13 CP, 5.170 kmOPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж35 , 13 CP, 4.010 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (31) | CP-2 (52) | CP-3 (32) | CP-4 (46) | CP-5 (34) | CP-6 (40) | CP-7 (41) | CP-8 (45) | CP-9 (44) | CP-10(48) | CP-11(49) | CP-12(50) | CP-13(100) | Finish |
1 | Лозовська Наталія | 147 | 01:28:52 | 13:34/2 | 19:21/2 | 22:06/2 | 35:26/2 | 43:10/1 | 53:11/1 | 57:54/1 | 61:13/1 | 66:41/1 | 71:40/1 | 81:05/1 | 86:22/1 | 88:05/1 | 88:52/1 |
  | Сумська | І |   | 13:34/2 | 5:47/3 | 2:45/3 | 13:20/4 | 7:44/3 | 10:01/2 | 4:43/2 | 3:19/1 | 5:28/3 | 4:59/2 | 9:25/3 | 5:17/2 | 1:43/2 | 0:47/2 |
2 | Колода Людмила | 146 | 01:30:22 | 11:08/1 | 15:01/1 | 17:37/1 | 27:30/1 | 43:58/2 | 54:54/2 | 60:43/3 | 65:50/3 | 71:31/3 | 77:45/3 | 83:18/3 | 87:49/2 | 89:32/2 | 90:22/2 |
  | Сумська | І | + 1:30 | 11:08/1 | 3:53/1 | 2:36/1 | 9:53/2 | 16:28/4 | 10:56/4 | 5:49/4 | 5:07/4 | 5:41/4 | 6:14/4 | 5:33/2 | 4:31/1 | 1:43/2 | 0:50/3 |
3 | Рудомет Тетяна | 149 | 01:30:47 | 15:38/3 | 21:25/3 | 24:09/3 | 37:22/3 | 44:59/3 | 55:15/3 | 60:04/2 | 63:23/2 | 68:35/2 | 73:35/2 | 83:03/2 | 88:40/3 | 90:08/3 | 90:47/3 |
  | Сумська | І | + 1:55 | 15:38/3 | 5:47/3 | 2:44/2 | 13:13/3 | 7:37/2 | 10:16/3 | 4:49/3 | 3:19/1 | 5:12/2 | 5:00/3 | 9:28/4 | 5:37/3 | 1:28/1 | 0:39/1 |
4 | Ісаєва Людмила | 145 | 01:33:09 | 30:43/4 | 35:41/4 | 39:20/4 | 44:11/4 | 51:02/4 | 60:42/4 | 65:03/4 | 69:41/4 | 74:42/4 | 79:38/4 | 84:48/4 | 90:30/4 | 92:17/4 | 93:09/4 |
  | Сумська | ІІІ | + 4:17 | 30:43/4 | 4:58/2 | 3:39/4 | 4:51/1 | 6:51/1 | 9:40/1 | 4:21/1 | 4:38/3 | 5:01/1 | 4:56/1 | 5:10/1 | 5:42/4 | 1:47/4 | 0:52/4 |
  |   |   | 01:08:24 | 11:08 | 3:53 | 2:36 | 4:51 | 6:51 | 9:40 | 4:21 | 3:19 | 5:01 | 4:56 | 5:10 | 4:31 | 1:28 | 0:39 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж65 , 8 CP, 2.230 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (47) | CP-2 (53) | CP-3 (44) | CP-4 (48) | CP-5 (54) | CP-6 (49) | CP-7 (50) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Троян Ніна | 153 | 00:47:50 | 8:23/1 | 15:43/1 | 28:28/1 | 35:14/1 | 38:20/1 | 41:33/1 | 44:54/1 | 46:54/1 | 47:50/1 |
  | Сумська | МСУ | +47:50 | 8:23/1 | 7:20/2 | 12:45/2 | 6:46/1 | 3:06/1 | 3:13/1 | 3:21/1 | 2:00/2 | 0:56/1 |
2 | Сухарєва Тетяна | 152 | 01:36:25 | 50:26/2 | 56:23/2 | 65:24/2 | 77:14/2 | 80:36/2 | 88:01/2 | 93:53/2 | 95:29/2 | 96:25/2 |
  | Сумська | б/р | +96:25 | 50:26/2 | 5:57/1 | 9:01/1 | 11:50/2 | 3:22/2 | 7:25/2 | 5:52/2 | 1:36/1 | 0:56/1 |
  |   |   | 00:42:19 | 8:23 | 5:57 | 9:01 | 6:46 | 3:06 | 3:13 | 3:21 | 1:36 | 0:56 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч12 , 8 CP, 2.230 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (47) | CP-2 (53) | CP-3 (44) | CP-4 (48) | CP-5 (54) | CP-6 (49) | CP-7 (50) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Балабанов Гордій | 154 | 00:40:58 | 10:23/4 | 16:48/4 | 30:00/2 | 40:58/1 | 40:58 | 40:58 | 40:58 | 40:29 | 40:58/1 |
  | Дніпропетровська | ІІ-ю |   | 10:23/4 | 6:25/6 | 13:12/2 | 10:58/1 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:31 | 0:29/1 |
2 | Слюсенко Данило | 166 | 00:44:09 | 13:57/6 | 17:07/5 | 30:33/3 | 44:09/2 | 44:09 | 44:09 | 44:09 | 43:02 | 44:09/2 |
  | Сумська | ІІ-ю | + 3:11 | 13:57/6 | 3:10/1 | 13:26/4 | 13:36/3 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | -1:53 | 1:07/8 |
3 | Слюсенко Назар | 167 | 00:45:11 | 15:05/7 | 18:31/6 | 31:37/4 | 45:11/3 | 45:11 | 45:11 | 45:11 | 44:04 | 45:11/3 |
  | Сумська | ІІ-ю | + 4:13 | 15:05/7 | 3:26/3 | 13:06/1 | 13:34/2 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | -1:53 | 1:07/8 |
4 | Івженко Сєрафім | 158 | 00:46:17 | 16:03/8 | 19:26/7 | 32:40/5 | 46:17/4 | 46:17 | 46:17 | 46:17 | 45:05 | 46:17/4 |
  | Сумська | ІІІ-ю | + 5:19 | 16:03/8 | 3:23/2 | 13:14/3 | 13:37/4 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | -1:48 | 1:12/10 |
5 | Положай Леонід | 164 | 00:57:54 | 4:54/1 | 9:19/1 | 34:55/6 | 57:54/5 | 57:54 | 57:54 | 57:54 | 57:14 | 57:54/5 |
  | Сумська | ІІ-ю | +16:56 | 4:54/1 | 4:25/5 | 25:36/10 | 22:59/7 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:20 | 0:40/4 |
6 | Задаянний Максим | 157 | 01:00:27 | 8:06/2 | 12:26/2 | 29:44/1 | 60:27/6 | 60:27 | 60:27 | 60:27 | 59:45 | 60:27/6 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +19:29 | 8:06/2 | 4:20/4 | 17:18/6 | 30:43/9 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:18 | 0:42/6 |
7 | Кривцов Олексій | 161 | 01:00:55 | 11:23/5 | 19:36/8 | 39:49/8 | 60:55/7 | 60:55 | 60:55 | 60:55 | 60:17 | 60:55/7 |
  | Сумська | б/р ю | +19:57 | 11:23/5 | 8:13/8 | 20:13/7 | 21:06/6 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:22 | 0:38/3 |
8 | Оберемко Михайло | 163 | 01:10:06 | 21:15/10 | 36:57/10 | 51:43/10 | 70:06/8 | 70:06 | 70:06 | 70:06 | 69:31 | 70:06/8 |
  | Сумська | б/р ю | +29:08 | 21:15/10 | 15:42/10 | 14:46/5 | 18:23/5 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:25 | 0:35/2 |
9 | Загрузєй Ярослав | 156 | 01:11:06 | 8:17/3 | 15:18/3 | 38:52/7 | 71:06/9 | 71:06 | 71:06 | 71:06 | 70:24 | 71:06/9 |
  | Сумська | +30:08 | 8:17/3 | 7:01/7 | 23:34/9 | 32:14/10 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:18 | 0:42/6 | |
10 | Ногін Олексій | 162 | 01:11:15 | 17:20/9 | 25:33/9 | 45:46/9 | 71:15/10 | 71:15 | 71:15 | 71:15 | 70:35 | 71:15/10 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +30:17 | 17:20/9 | 8:13/8 | 20:13/7 | 25:29/8 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:20 | 0:40/4 |
11 | Денисенко Кирило | 155 | DSQ | 8:43 | 67:49 | 67:49 | 67:49 | 67:49 | 67:49 | 67:49 | 67:04 | 67:49 |
  | Сумська | ІІІ-ю |   | 8:43 | 59:06 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:15 | 0:45 |
12 | Кирилін Даніїл | 159 | DSQ | 65:26 | 13:39 | 65:26 | 65:26 | 65:26 | 65:26 | 65:26 | 64:43 | 65:26 |
  | Сумська | б/р ю |   | 65:26 | **:13 | 51:47 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:17 | 0:43 |
13 | Самотой - Клименко Є | 165 | DSQ | 7:36 | 14:32 | 719:00 | 719:00 | 719:00 | 719:00 | 719:00 | 719:00 | 719:00 |
  | Сумська | б/р ю |   | 7:36 | 6:56 | error | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  |   |   | 00:32:37 | 4:54 | 3:10 | 13:06 | 10:58 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:29 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч14 , 9 CP, 2.760 kmOPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч16 , 11 CP, 4.520 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (52) | CP-2 (46) | CP-3 (40) | CP-4 (41) | CP-5 (42) | CP-6 (43) | CP-7 (44) | CP-8 (47) | CP-9 (54) | CP-10(50) | CP-11(100) | Finish |
1 | Трошко Назар | 187 | 01:03:09 | 12:46/5 | 18:13/4 | 26:59/4 | 30:20/4 | 37:24/2 | 42:10/2 | 44:36/2 | 49:33/1 | 56:27/1 | 61:23/1 | 62:40/1 | 63:09/1 |
  | Івано-Франківська | І |   | 12:46/5 | 5:27/1 | 8:46/4 | 3:21/3 | 7:04/1 | 4:46/3 | 2:26/2 | 4:57/1 | 6:54/3 | 4:56/5 | 1:17/3 | 0:29/3 |
2 | Штогрін Вячеслав | 188 | 01:05:33 | 6:17/1 | 16:04/1 | 22:51/1 | 28:46/3 | 39:14/4 | 43:46/3 | 46:30/3 | 53:34/2 | 60:24/2 | 64:08/2 | 65:05/2 | 65:33/2 |
  | Сумська | ІІ | + 2:24 | 6:17/1 | 9:47/5 | 6:47/3 | 5:55/5 | 10:28/5 | 4:32/2 | 2:44/3 | 7:04/2 | 6:50/1 | 3:44/1 | 0:57/1 | 0:28/2 |
3 | Багнюк Максим | 183 | 01:07:29 | 12:35/4 | 18:36/5 | 24:58/3 | 28:24/2 | 38:46/3 | 43:52/4 | 46:37/4 | 53:47/3 | 60:42/3 | 65:17/3 | 66:39/3 | 67:29/3 |
  | Харківська | І | + 4:20 | 12:35/4 | 6:01/2 | 6:22/2 | 3:26/4 | 10:22/3 | 5:06/5 | 2:45/4 | 7:10/3 | 6:55/4 | 4:35/4 | 1:22/4 | 0:50/5 |
4 | Ворона Євген | 185 | 01:10:06 | 7:37/2 | 16:48/2 | 23:00/2 | 26:20/1 | 36:42/1 | 41:41/1 | 44:33/1 | 55:12/4 | 63:27/4 | 67:12/4 | 69:29/4 | 70:06/4 |
  | Сумська | І | + 6:57 | 7:37/2 | 9:11/3 | 6:12/1 | 3:20/2 | 10:22/3 | 4:59/4 | 2:52/5 | 10:39/4 | 8:15/5 | 3:45/2 | 2:17/5 | 0:37/4 |
5 | Бугайов Олександр | 184 | 01:19:44 | 8:02/3 | 17:45/3 | 30:10/5 | 33:08/5 | 42:29/5 | 45:51/5 | 48:09/5 | 66:50/5 | 73:42/5 | 78:09/5 | 79:19/5 | 79:44/5 |
  | Сумська | ІІ | +16:35 | 8:02/3 | 9:43/4 | 12:25/5 | 2:58/1 | 9:21/2 | 3:22/1 | 2:18/1 | 18:41/5 | 6:52/2 | 4:27/3 | 1:10/2 | 0:25/1 |
  |   |   | 00:50:31 | 6:17 | 5:27 | 6:12 | 2:58 | 7:04 | 3:22 | 2:18 | 4:57 | 6:50 | 3:44 | 0:57 | 0:25 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч18 , 12 CP, 5.250 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (32) | CP-2 (37) | CP-3 (34) | CP-4 (40) | CP-5 (55) | CP-6 (38) | CP-7 (39) | CP-8 (43) | CP-9 (48) | CP-10(49) | CP-11(50) | CP-12(100) | Finish |
1 | Нестеренко Максим | 191 | 00:51:18 | 8:57/3 | 12:06/3 | 15:52/2 | 20:22/2 | 25:40/2 | 28:02/2 | 29:02/2 | 38:37/2 | 44:41/1 | 48:20/2 | 49:53/2 | 50:49/1 | 51:18/1 |
  | Сумська | КМСУ |   | 8:57/3 | 3:09/5 | 3:46/1 | 4:30/4 | 5:18/3 | 2:22/3 | 1:00/3 | 9:35/2 | 6:04/3 | 3:39/2 | 1:33/1 | 0:56/3 | 0:29/2 |
2 | Савченко Іван | 193 | 00:51:21 | 7:46/1 | 9:59/1 | 14:16/1 | 18:40/1 | 23:36/1 | 25:41/1 | 26:38/1 | 36:18/1 | 45:58/3 | 48:04/1 | 49:43/1 | 50:49/1 | 51:21/2 |
  | Харківська | І | + 0:03 | 7:46/1 | 2:13/1 | 4:17/2 | 4:24/1 | 4:56/2 | 2:05/1 | 0:57/2 | 9:40/3 | 9:40/5 | 2:06/1 | 1:39/2 | 1:06/5 | 0:32/4 |
3 | Іщенко Руслан | 190 | 00:57:22 | 8:56/2 | 11:40/2 | 16:13/3 | 22:55/4 | 29:34/4 | 32:09/4 | 34:18/4 | 44:45/4 | 50:17/4 | 54:13/4 | 56:02/3 | 56:53/3 | 57:22/3 |
  | Сумська | І | + 6:04 | 8:56/2 | 2:44/3 | 4:33/4 | 6:42/5 | 6:39/5 | 2:35/4 | 2:09/5 | 10:27/5 | 5:32/2 | 3:56/3 | 1:49/3 | 0:51/2 | 0:29/2 |
4 | Проказін Владислав | 192 | 00:59:28 | 11:49/4 | 14:02/4 | 18:20/4 | 22:44/3 | 27:38/3 | 29:44/3 | 30:40/3 | 40:31/3 | 45:30/2 | 50:26/3 | 57:56/4 | 58:52/4 | 59:28/4 |
  | Харківська | І | + 8:10 | 11:49/4 | 2:13/1 | 4:18/3 | 4:24/1 | 4:54/1 | 2:06/2 | 0:56/1 | 9:51/4 | 4:59/1 | 4:56/5 | 7:30/5 | 0:56/3 | 0:36/5 |
5 | Ткаченко Костянтин | 194 | 01:01:13 | 12:28/5 | 15:30/5 | 20:22/5 | 24:47/5 | 31:11/5 | 34:33/5 | 35:54/5 | 45:23/5 | 51:55/5 | 56:00/5 | 59:57/5 | 60:46/5 | 61:13/5 |
  | Сумська | І | + 9:55 | 12:28/5 | 3:02/4 | 4:52/5 | 4:25/3 | 6:24/4 | 3:22/5 | 1:21/4 | 9:29/1 | 6:32/4 | 4:05/4 | 3:57/4 | 0:49/1 | 0:27/1 |
6 | Євченко Данило | 189 | DSQ | 15:54 | 20:35 | 73:40 | 73:40 | 42:51 | 47:10 | 48:19 | 58:03 | 64:47 | 70:21 | 72:01 | 73:06 | 73:40 |
  | Харківська | І |   | 15:54 | 4:41 | 53:05 | 0:00 | **:11 | 4:19 | 1:09 | 9:44 | 6:44 | 5:34 | 1:40 | 1:05 | 0:34 |
  |   |   | 00:45:27 | 7:46 | 2:13 | 3:46 | 4:24 | 4:54 | 2:05 | 0:56 | 9:29 | 4:59 | 2:06 | 1:33 | 0:49 | 0:27 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч21 , 15 CP, 6.160 kmOPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч35 , 12 CP, 5.250 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (32) | CP-2 (37) | CP-3 (34) | CP-4 (40) | CP-5 (55) | CP-6 (38) | CP-7 (39) | CP-8 (43) | CP-9 (48) | CP-10(49) | CP-11(50) | CP-12(100) | Finish |
1 | Карпенко Ігор | 216 | 00:56:48 | 8:53/2 | 12:30/2 | 16:21/2 | 20:42/2 | 25:54/1 | 30:49/2 | 31:54/2 | 41:37/2 | 51:14/3 | 53:38/1 | 55:10/1 | 56:16/1 | 56:48/1 |
  | Сумська | МСУ |   | 8:53/2 | 3:37/2 | 3:51/1 | 4:21/1 | 5:12/1 | 4:55/7 | 1:05/1 | 9:43/3 | 9:37/7 | 2:24/1 | 1:32/1 | 1:06/3 | 0:32/2 |
2 | Кандибей Віталій | 215 | 00:57:01 | 8:35/1 | 11:28/1 | 15:32/1 | 20:28/1 | 26:12/2 | 28:28/1 | 29:46/1 | 40:17/1 | 48:28/1 | 53:41/2 | 55:33/2 | 56:31/2 | 57:01/2 |
  | Сумська | КМСУ | + 0:13 | 8:35/1 | 2:53/1 | 4:04/2 | 4:56/2 | 5:44/2 | 2:16/1 | 1:18/4 | 10:31/4 | 8:11/3 | 5:13/7 | 1:52/3 | 0:58/1 | 0:30/1 |
3 | Ткаченко Василь | 224 | 00:58:15 | 9:46/3 | 13:38/3 | 18:04/3 | 23:24/3 | 30:50/3 | 33:24/3 | 34:38/3 | 44:16/3 | 50:30/2 | 54:14/3 | 56:10/3 | 57:34/3 | 58:15/3 |
  | м.Київ | МСУ | + 1:27 | 9:46/3 | 3:52/3 | 4:26/3 | 5:20/3 | 7:26/5 | 2:34/2 | 1:14/3 | 9:38/2 | 6:14/2 | 3:44/3 | 1:56/4 | 1:24/5 | 0:41/5 |
4 | Колода Дмитро | 217 | 00:58:53 | 11:31/5 | 16:02/4 | 20:55/4 | 27:19/4 | 33:14/4 | 36:29/4 | 37:50/4 | 47:20/4 | 52:32/4 | 55:24/4 | 57:14/4 | 58:18/4 | 58:53/4 |
  | Сумська | КМСУ | + 2:05 | 11:31/5 | 4:31/5 | 4:53/5 | 6:24/4 | 5:55/3 | 3:15/3 | 1:21/5 | 9:30/1 | 5:12/1 | 2:52/2 | 1:50/2 | 1:04/2 | 0:35/4 |
5 | Сквірський Олексій | 223 | 01:17:45 | 11:27/4 | 18:03/5 | 22:31/5 | 35:25/6 | 42:41/6 | 45:57/6 | 47:10/6 | 60:06/5 | 69:00/5 | 72:48/5 | 75:18/5 | 76:57/5 | 77:45/5 |
  | м.Київ | КМСУ | +20:57 | 11:27/4 | 6:36/7 | 4:28/4 | 12:54/7 | 7:16/4 | 3:16/4 | 1:13/2 | 12:56/6 | 8:54/5 | 3:48/4 | 2:30/5 | 1:39/6 | 0:48/6 |
6 | Коченюк Микола | 218 | 01:19:11 | 13:26/6 | 18:10/6 | 24:21/6 | 32:02/5 | 40:39/5 | 44:13/5 | 45:41/5 | 60:26/6 | 69:29/6 | 73:57/6 | 76:29/6 | 78:20/6 | 79:11/6 |
  | Івано-Франківська | б/р | +22:23 | 13:26/6 | 4:44/6 | 6:11/6 | 7:41/5 | 8:37/6 | 3:34/6 | 1:28/6 | 14:45/7 | 9:03/6 | 4:28/6 | 2:32/6 | 1:51/7 | 0:51/7 |
7 | Дмитренко Віталій | 214 | 01:53:21 | 37:10/7 | 41:03/7 | 48:39/7 | 60:33/7 | 74:38/7 | 78:04/7 | 81:12/7 | 92:48/7 | 101:39/7 | 105:49/7 | 111:36/7 | 112:48/7 | 113:21/7 |
  | Сумська | ІІІ | +56:33 | 37:10/7 | 3:53/4 | 7:36/7 | 11:54/6 | 14:05/7 | 3:26/5 | 3:08/7 | 11:36/5 | 8:51/4 | 4:10/5 | 5:47/7 | 1:12/4 | 0:33/3 |
8 | Шимчук Руслан | 225 | DSQ | 7:58 | 12:23 | 16:22 | 21:23 | 27:59 | 30:07 | 31:25 | 52:41 | 46:58 | 49:45 | 51:15 | 52:13 | 52:41 |
  | Харківська | МСУ |   | 7:58 | 4:25 | 3:59 | 5:01 | 6:36 | 2:08 | 1:18 | 21:16 | -5:17 | 2:47 | 1:30 | 0:58 | 0:28 |
  |   |   | 00:48:19 | 8:35 | 2:53 | 3:51 | 4:21 | 5:12 | 2:16 | 1:05 | 9:30 | 5:12 | 2:24 | 1:32 | 0:58 | 0:30 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч55 , 13 CP, 4.010 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (31) | CP-2 (52) | CP-3 (32) | CP-4 (46) | CP-5 (34) | CP-6 (40) | CP-7 (41) | CP-8 (45) | CP-9 (44) | CP-10(48) | CP-11(49) | CP-12(50) | CP-13(100) | Finish |
1 | Шкура Володимир | 228 | 01:31:55 | 12:52/2 | 16:54/2 | 19:26/1 | 29:14/1 | 45:52/1 | 55:34/1 | 62:13/1 | 64:40/1 | 69:24/1 | 77:41/1 | 83:27/1 | 89:37/1 | 91:10/1 | 91:55/1 |
  | Сумська | І | +91:55 | 12:52/2 | 4:02/1 | 2:32/1 | 9:48/2 | 16:38/1 | 9:42/2 | 6:39/2 | 2:27/1 | 4:44/1 | 8:17/2 | 5:46/2 | 6:10/2 | 1:33/1 | 0:45/1 |
2 | Сухарєв Сергій | 227 | 01:33:28 | 9:06/1 | 13:27/1 | 21:11/2 | 29:57/2 | 48:33/2 | 58:03/2 | 62:42/2 | 70:45/2 | 76:25/2 | 81:02/2 | 85:33/2 | 90:59/2 | 92:42/2 | 93:28/2 |
  | Сумська | б/р | +93:28 | 9:06/1 | 4:21/2 | 7:44/2 | 8:46/1 | 18:36/2 | 9:30/1 | 4:39/1 | 8:03/2 | 5:40/2 | 4:37/1 | 4:31/1 | 5:26/1 | 1:43/2 | 0:46/2 |
  |   |   | 01:19:16 | 9:06 | 4:02 | 2:32 | 8:46 | 16:38 | 9:30 | 4:39 | 2:27 | 4:44 | 4:37 | 4:31 | 5:26 | 1:33 | 0:45 |
OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч70 , 8 CP, 2.230 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (47) | CP-2 (53) | CP-3 (44) | CP-4 (48) | CP-5 (54) | CP-6 (49) | CP-7 (50) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Сердюк Віталій | 229 | 00:48:38 | 13:38/1 | 18:25/1 | 27:54/1 | 33:52/1 | 38:58/1 | 41:37/1 | 44:45/1 | 47:44/1 | 48:38/1 |
  | Полтавська | І | +48:38 | 13:38/1 | 4:47/1 | 9:29/1 | 5:58/1 | 5:06/1 | 2:39/1 | 3:08/1 | 2:59/1 | 0:54/1 |
  |   |   | 00:48:38 | 13:38 | 4:47 | 9:29 | 5:58 | 5:06 | 2:39 | 3:08 | 2:59 | 0:54 |