ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ (ДОРОСЛІ, ЮНІОРИ, ЮНАКИ),
КУБОК УКРАЇНИ (ЕТАПИ) ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ (НА ЛИЖАХ, ІІІ-ІV РАНГ),
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ (НА ЛИЖАХ)
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ
спринт у заданому напрямку
18.02.2022, с. Токарі
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж12 , 7 CP, 2.050 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (41) | CP-2 (34) | CP-3 (46) | CP-4 (38) | CP-5 (44) | CP-6 (43) | CP-7 (100) | Finish |
1 | Полубенцева Дарья | 25 | 00:38:02 | 3:33/1 | 13:24/1 | 17:25/1 | 21:19/1 | 24:21/1 | 26:40/1 | 37:27/1 | 38:02/1 |
  | Київська | І-ю |   | 3:33/1 | 9:51/1 | 4:01/1 | 3:54/1 | 3:02/1 | 2:19/1 | 10:47/4 | 0:35/1 |
2 | Количева Маргарита | 18 | 00:47:53 | 10:47/3 | 25:10/4 | 30:05/3 | 35:37/3 | 40:34/2 | 44:03/2 | 47:01/2 | 47:53/2 |
  | Закарпатська | ІІ-ю | + 9:51 | 10:47/3 | 14:23/3 | 4:55/2 | 5:32/2 | 4:57/2 | 3:29/3 | 2:58/3 | 0:52/3 |
3 | Пецка Софія | 19 | 01:05:19 | 4:43/2 | 21:53/2 | 27:36/2 | 35:08/2 | 59:38/3 | 62:28/3 | 64:25/3 | 65:19/3 |
  | Закарпатська | ІІІ-ю | +27:17 | 4:43/2 | 17:10/4 | 5:43/3 | 7:32/4 | 24:30/3 | 2:50/2 | 1:57/1 | 0:54/4 |
4 | Тимошенко Ірина | 56 | 01:09:16 | 12:26/4 | 24:36/3 | 31:00/4 | 36:59/4 | 61:52/4 | 66:21/4 | 68:38/4 | 69:16/4 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +31:14 | 12:26/4 | 12:10/2 | 6:24/4 | 5:59/3 | 24:53/4 | 4:29/4 | 2:17/2 | 0:38/2 |
  |   |   | 00:29:12 | 3:33 | 9:51 | 4:01 | 3:54 | 3:02 | 2:19 | 1:57 | 0:35 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж14 , 7 CP, 2.050 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (41) | CP-2 (34) | CP-3 (46) | CP-4 (38) | CP-5 (44) | CP-6 (43) | CP-7 (100) | Finish |
1 | Полубенцева Ірина | 27 | 00:27:08 | 0:17/1 | 4:16/1 | 10:36/2 | 13:13/1 | 15:21/1 | 17:04/1 | 18:41/1 | 19:08/1 |
  | Київська | КМСУ | + 8:00 | 0:17/1 | 3:59/1 | 6:20/9 | 2:37/1 | 2:08/1 | 1:43/1 | 1:37/2 | 0:27/1 |
2 | Єнкало Ольга | 2 | 00:21:18 | 3:13/6 | 7:21/3 | 11:06/3 | 14:30/2 | 17:06/2 | 18:59/2 | 20:49/2 | 21:18/2 |
  | Івано-Франківська | І-ю | + 2:10 | 3:13/6 | 4:08/2 | 3:45/4 | 3:24/2 | 2:36/3 | 1:53/3 | 1:50/7 | 0:29/3 |
3 | Міщук Анастасія | 26 | 00:23:05 | 5:09/9 | 9:18/5 | 12:59/4 | 16:28/3 | 19:08/3 | 21:05/3 | 22:34/3 | 23:05/3 |
  | Київська | І-ю | + 3:57 | 5:09/9 | 4:09/4 | 3:41/2 | 3:29/3 | 2:40/5 | 1:57/5 | 1:29/1 | 0:31/4 |
4 | Бойсюк Каріна | 1 | 00:24:51 | 2:32/2 | 6:40/2 | 10:22/1 | 17:58/5 | 20:31/4 | 22:17/4 | 24:20/4 | 24:51/4 |
  | Івано-Франківська | І-ю | + 5:43 | 2:32/2 | 4:08/2 | 3:42/3 | 7:36/11 | 2:33/2 | 1:46/2 | 2:03/9 | 0:31/4 |
5 | Матвієнко Меланія | 10 | 00:25:41 | 2:54/4 | 9:33/6 | 14:35/7 | 18:34/6 | 21:22/6 | 23:24/5 | 25:09/5 | 25:41/5 |
  | Вінницька | І-ю | + 6:33 | 2:54/4 | 6:39/7 | 5:02/8 | 3:59/5 | 2:48/6 | 2:02/6 | 1:45/5 | 0:32/7 |
6 | Магас Євгенія | 3 | 00:25:50 | 3:12/5 | 10:10/7 | 13:07/5 | 17:09/4 | 20:40/5 | 23:28/6 | 25:16/6 | 25:50/6 |
  | Івано-Франківська | І-ю | + 6:42 | 3:12/5 | 6:58/8 | 2:57/1 | 4:02/6 | 3:31/9 | 2:48/9 | 1:48/6 | 0:34/8 |
7 | Кандибей Марія | 59 | 00:30:22 | 9:07/12 | 14:23/11 | 18:26/9 | 22:55/8 | 26:00/8 | 28:09/7 | 29:51/7 | 30:22/7 |
  | Сумська | ІІІ | +11:14 | 9:07/12 | 5:16/5 | 4:03/5 | 4:29/7 | 3:05/7 | 2:09/8 | 1:42/4 | 0:31/4 |
8 | Федоришин Каріна | 4 | 00:30:45 | 2:49/3 | 12:06/8 | 16:37/8 | 24:03/9 | 26:41/9 | 28:37/8 | 30:18/8 | 30:45/8 |
  | Івано-Франківська | І-ю | +11:37 | 2:49/3 | 9:17/12 | 4:31/6 | 7:26/10 | 2:38/4 | 1:56/4 | 1:41/3 | 0:27/1 |
9 | Коваленко Катерина | 118 | 00:31:20 | 3:16/7 | 9:03/4 | 13:44/6 | 19:30/7 | 25:28/7 | 28:45/9 | 30:45/9 | 31:20/9 |
  | м.Київ | ІІІ-ю | +12:12 | 3:16/7 | 5:47/6 | 4:41/7 | 5:46/8 | 5:58/13 | 3:17/10 | 2:00/8 | 0:35/9 |
10 | Оніщенко Єва | 119 | 00:32:45 | 5:01/8 | 13:09/9 | 20:08/11 | 24:06/10 | 27:31/10 | 29:35/10 | 32:10/10 | 32:45/10 |
  | м.Київ | І-ю | +13:37 | 5:01/8 | 8:08/11 | 6:59/12 | 3:58/4 | 3:25/8 | 2:04/7 | 2:35/11 | 0:35/9 |
11 | Васильченко Поліна | 57 | 00:44:33 | 9:32/13 | 17:16/12 | 23:40/12 | 31:47/12 | 36:48/12 | 40:39/12 | 43:35/11 | 44:33/11 |
  | Сумська | І-ю | +25:25 | 9:32/13 | 7:44/9 | 6:24/10 | 8:07/13 | 5:01/10 | 3:51/11 | 2:56/12 | 0:58/12 |
12 | Кривцова Марія | 60 | 00:45:06 | 5:13/10 | 13:09/9 | 20:02/10 | 27:52/11 | 33:03/11 | 39:25/11 | 44:04/12 | 45:06/12 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +25:58 | 5:13/10 | 7:56/10 | 6:53/11 | 7:50/12 | 5:11/11 | 6:22/13 | 4:39/13 | 1:02/13 |
13 | Тимошенко Ксенія | 62 | 01:00:45 | 5:47/11 | 34:14/14 | 41:25/13 | 47:51/13 | 53:10/13 | 57:22/13 | 59:52/13 | 60:45/13 |
  | Сумська | ІІІ | +41:37 | 5:47/11 | 28:27/14 | 7:11/13 | 6:26/9 | 5:19/12 | 4:12/12 | 2:30/10 | 0:53/11 |
14 | Заходякіна Олександр | 58 | 01:12:33 | 11:00/14 | 20:58/13 | 72:33/14 | 72:33 | 72:33 | 72:33 | 71:19 | 72:33/14 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +53:25 | 11:00/14 | 9:58/13 | 51:35/14 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | -1:46 | 1:14/14 |
  |   |   | 00:15:37 | 0:17 | 3:59 | 2:57 | 2:37 | 2:08 | 1:43 | 1:29 | 0:27 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж16 , 10 CP, 3.010 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж18 , 10 CP, 3.010 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (44) | CP-2 (36) | CP-3 (33) | CP-4 (46) | CP-5 (34) | CP-6 (41) | CP-7 (43) | CP-8 (37) | CP-9 (35) | CP-10(100) | Finish |
1 | Хворостян Анастасія | 105 | 00:27:33 | 1:57/1 | 3:36/1 | 5:28/1 | 10:51/1 | 13:00/1 | 18:27/1 | 19:54/1 | 22:31/1 | 26:27/1 | 27:09/1 | 27:33/1 |
  | Черкаська | КМСУ |   | 1:57/1 | 1:39/1 | 1:52/1 | 5:23/1 | 2:09/1 | 5:27/5 | 1:27/1 | 2:37/1 | 3:56/2 | 0:42/1 | 0:24/1 |
2 | Арбузова Вероніка | 67 | 00:30:34 | 2:24/3 | 4:21/2 | 6:43/3 | 14:37/2 | 16:54/2 | 20:22/2 | 22:23/2 | 25:25/2 | 29:18/2 | 30:05/2 | 30:34/2 |
  | Сумська | МСУ | + 3:01 | 2:24/3 | 1:57/2 | 2:22/3 | 7:54/3 | 2:17/2 | 3:28/1 | 2:01/2 | 3:02/3 | 3:53/1 | 0:47/2 | 0:29/2 |
3 | Чос Дарина | 52 | 00:37:18 | 2:58/4 | 4:59/4 | 7:58/4 | 17:39/3 | 21:25/4 | 26:18/4 | 28:36/3 | 31:32/3 | 36:00/3 | 36:48/3 | 37:18/3 |
  | Львівська | ІІ | + 9:45 | 2:58/4 | 2:01/3 | 2:59/5 | 9:41/4 | 3:46/4 | 4:53/3 | 2:18/4 | 2:56/2 | 4:28/3 | 0:48/3 | 0:30/3 |
4 | Бережна Дар’я | 68 | 00:47:04 | 4:06/5 | 8:16/5 | 10:49/5 | 18:41/5 | 29:01/5 | 32:59/5 | 35:01/4 | 39:58/4 | 45:20/4 | 46:23/4 | 47:04/4 |
  | Сумська | КМСУ | +19:31 | 4:06/5 | 4:10/5 | 2:33/4 | 7:52/2 | 10:20/5 | 3:58/2 | 2:02/3 | 4:57/5 | 5:22/5 | 1:03/5 | 0:41/5 |
5 | Вандаш Вікторія | 51 | 00:48:24 | 2:15/2 | 4:24/3 | 6:37/2 | 17:59/4 | 20:31/3 | 25:43/3 | 38:45/5 | 42:16/5 | 46:54/5 | 47:46/5 | 48:24/5 |
  | Львівська | ІІ | +20:51 | 2:15/2 | 2:09/4 | 2:13/2 | 11:22/5 | 2:32/3 | 5:12/4 | 13:02/5 | 3:31/4 | 4:38/4 | 0:52/4 | 0:38/4 |
  |   |   | 00:25:31 | 1:57 | 1:39 | 1:52 | 5:23 | 2:09 | 3:28 | 1:27 | 2:37 | 3:53 | 0:42 | 0:24 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж20 , 11 CP, 3.750 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (44) | CP-2 (36) | CP-3 (45) | CP-4 (42) | CP-5 (31) | CP-6 (34) | CP-7 (43) | CP-8 (35) | CP-9 (40) | CP-10(37) | CP-11(100) | Finish |
1 | Строчук Аліна | 6 | 01:08:59 | 3:39/1 | 6:50/1 | 12:42/1 | 23:39/1 | 30:47/1 | 35:16/1 | 40:19/1 | 46:28/1 | 51:53/1 | 63:53/1 | 68:18/1 | 68:59/1 |
  | Івано-Франківська | І | +68:59 | 3:39/1 | 3:11/1 | 5:52/1 | 10:57/1 | 7:08/1 | 4:29/1 | 5:03/1 | 6:09/1 | 5:25/1 | 12:00/1 | 4:25/1 | 0:41/1 |
2 | Бутенко Анастасія | 94 | MP | 6:57 | 13:50 | 28:35 | 43:33 | 66:14 | 76:22 | 76:22 | 76:22 | 76:22 | 76:22 | 75:05 | 76:22 |
  | Харківська | КМСУ |   | 6:57 | 6:53 | 14:45 | 14:58 | 22:41 | 10:08 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | -1:43 | 1:17 |
  |   |   | 01:08:59 | 3:39 | 3:11 | 5:52 | 10:57 | 7:08 | 4:29 | 5:03 | 6:09 | 5:25 | 12:00 | 4:25 | 0:41 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж21Е , 11 CP, 3.750 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж35 , 10 CP, 3.070 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (31) | CP-2 (34) | CP-3 (32) | CP-4 (42) | CP-5 (38) | CP-6 (33) | CP-7 (36) | CP-8 (44) | CP-9 (43) | CP-10(100) | Finish |
1 | Полубенцева Світлана | 32 | 00:38:40 | 4:56/1 | 8:06/1 | 12:29/1 | 17:09/1 | 22:43/1 | 23:56/1 | 27:24/1 | 32:39/1 | 35:50/1 | 37:57/1 | 38:40/1 |
  | Київська | +38:40 | 4:56/1 | 3:10/1 | 4:23/1 | 4:40/1 | 5:34/1 | 1:13/1 | 3:28/1 | 5:15/1 | 3:11/1 | 2:07/1 | 0:43/1 | |
  |   |   | 00:38:40 | 4:56 | 3:10 | 4:23 | 4:40 | 5:34 | 1:13 | 3:28 | 5:15 | 3:11 | 2:07 | 0:43 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ж50 , 10 CP, 3.070 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (31) | CP-2 (34) | CP-3 (32) | CP-4 (42) | CP-5 (38) | CP-6 (33) | CP-7 (36) | CP-8 (44) | CP-9 (43) | CP-10(100) | Finish |
1 | Бояринова Ольга | 72 | 00:43:35 | 5:48/3 | 11:04/2 | 14:56/2 | 20:10/2 | 26:01/1 | 27:15/1 | 33:39/1 | 38:09/1 | 40:45/1 | 42:57/1 | 43:35/1 |
  | Сумська | І |   | 5:48/3 | 5:16/2 | 3:52/1 | 5:14/2 | 5:51/1 | 1:14/1 | 6:24/2 | 4:30/1 | 2:36/2 | 2:12/2 | 0:38/1 |
2 | Слута Людмила | 74 | 00:46:37 | 5:38/2 | 9:29/1 | 13:24/1 | 19:47/1 | 30:44/3 | 32:13/3 | 36:29/2 | 41:05/2 | 43:50/2 | 45:53/2 | 46:37/2 |
  | Сумська | І | + 3:02 | 5:38/2 | 3:51/1 | 3:55/2 | 6:23/3 | 10:57/3 | 1:29/2 | 4:16/1 | 4:36/2 | 2:45/3 | 2:03/1 | 0:44/2 |
3 | Лозовська Наталія | 73 | 00:49:37 | 5:36/1 | 11:36/3 | 15:46/3 | 20:59/3 | 28:12/2 | 31:09/2 | 38:15/3 | 43:33/3 | 46:02/3 | 48:17/3 | 49:37/3 |
  | Сумська | І | + 6:02 | 5:36/1 | 6:00/3 | 4:10/3 | 5:13/1 | 7:13/2 | 2:57/3 | 7:06/3 | 5:18/3 | 2:29/1 | 2:15/3 | 1:20/3 |
  |   |   | 00:39:33 | 5:36 | 3:51 | 3:52 | 5:13 | 5:51 | 1:14 | 4:16 | 4:30 | 2:29 | 2:03 | 0:38 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч12 , 7 CP, 2.050 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч14 , 10 CP, 3.070 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч16 , 12 CP, 4.130 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч18 , 12 CP, 4.130 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч20 , 14 CP, 4.570 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (38) | CP-2 (33) | CP-3 (36) | CP-4 (41) | CP-5 (32) | CP-6 (42) | CP-7 (31) | CP-8 (34) | CP-9 (37) | CP-10(35) | CP-11(39) | CP-12(40) | CP-13(43) | CP-14(100) | Finish |
1 | Теремецький Тимофій | 49 | 00:30:40 | 3:44/1 | 4:29/1 | 5:58/1 | 9:02/1 | 12:27/1 | 15:15/1 | 17:49/1 | 19:57/1 | 21:35/1 | 24:15/1 | 26:06/1 | 27:10/1 | 29:22/1 | 30:19/1 | 30:40/1 |
  | Київська | МСУ |   | 3:44/1 | 0:45/1 | 1:29/1 | 3:04/2 | 3:25/2 | 2:48/2 | 2:34/1 | 2:08/2 | 1:38/2 | 2:40/1 | 1:51/2 | 1:04/2 | 2:12/1 | 0:57/1 | 0:21/2 |
2 | Кецик Олександр | 9 | 00:35:12 | 4:45/2 | 5:36/2 | 7:16/2 | 10:40/2 | 15:09/2 | 18:09/2 | 21:11/2 | 23:02/2 | 25:25/2 | 28:26/2 | 30:19/2 | 31:23/2 | 33:48/2 | 34:47/2 | 35:12/2 |
  | Івано-Франківська | КМСУ | + 4:32 | 4:45/2 | 0:51/2 | 1:40/2 | 3:24/3 | 4:29/3 | 3:00/3 | 3:02/2 | 1:51/1 | 2:23/3 | 3:01/3 | 1:53/3 | 1:04/2 | 2:25/2 | 0:59/2 | 0:25/3 |
3 | Рябенко Олександр | 113 | 00:38:39 | 9:36/4 | 11:32/4 | 14:07/4 | 17:10/4 | 20:16/3 | 22:32/3 | 25:45/3 | 27:59/3 | 29:21/3 | 32:01/3 | 33:39/3 | 34:32/3 | 37:08/3 | 38:20/3 | 38:39/3 |
  | Чернігівська | КМСУ | + 7:59 | 9:36/4 | 1:56/4 | 2:35/3 | 3:03/1 | 3:06/1 | 2:16/1 | 3:13/3 | 2:14/3 | 1:22/1 | 2:40/1 | 1:38/1 | 0:53/1 | 2:36/3 | 1:12/3 | 0:19/1 |
4 | Желізняк Олександр | 22 | 00:52:48 | 5:42/3 | 6:52/3 | 10:32/3 | 15:39/3 | 22:07/4 | 27:06/4 | 31:09/4 | 34:14/4 | 37:08/4 | 40:59/4 | 43:39/4 | 46:53/4 | 50:47/4 | 52:18/4 | 52:48/4 |
  | Закарпатська | КМСУ | +22:08 | 5:42/3 | 1:10/3 | 3:40/4 | 5:07/4 | 6:28/4 | 4:59/4 | 4:03/4 | 3:05/4 | 2:54/4 | 3:51/4 | 2:40/4 | 3:14/4 | 3:54/4 | 1:31/4 | 0:30/4 |
  |   |   | 00:28:49 | 3:44 | 0:45 | 1:29 | 3:03 | 3:06 | 2:16 | 2:34 | 1:51 | 1:22 | 2:40 | 1:38 | 0:53 | 2:12 | 0:57 | 0:19 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч21Е , 14 CP, 4.570 kmЖ12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч35 , 14 CP, 4.570 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (38) | CP-2 (33) | CP-3 (36) | CP-4 (41) | CP-5 (32) | CP-6 (42) | CP-7 (31) | CP-8 (34) | CP-9 (37) | CP-10(35) | CP-11(39) | CP-12(40) | CP-13(43) | CP-14(100) | Finish |
1 | Карпенко Ігор | 91 | 00:35:21 | 3:53/1 | 4:52/1 | 6:42/1 | 10:21/2 | 15:04/1 | 18:01/1 | 20:56/1 | 22:50/1 | 24:54/1 | 27:47/1 | 29:50/1 | 31:10/1 | 33:42/1 | 34:56/1 | 35:21/1 |
  | Сумська | МСМК |   | 3:53/1 | 0:59/1 | 1:50/1 | 3:39/2 | 4:43/1 | 2:57/1 | 2:55/1 | 1:54/2 | 2:04/2 | 2:53/3 | 2:03/1 | 1:20/1 | 2:32/1 | 1:14/1 | 0:25/2 |
2 | Кандибей Віталій | 90 | 00:38:25 | 3:55/2 | 4:54/2 | 6:47/2 | 10:16/1 | 15:47/2 | 19:25/2 | 22:42/2 | 24:29/2 | 26:44/2 | 29:18/2 | 31:24/2 | 32:52/2 | 36:47/2 | 38:02/2 | 38:25/2 |
  | Сумська | КМСУ | + 3:04 | 3:55/2 | 0:59/1 | 1:53/2 | 3:29/1 | 5:31/3 | 3:38/3 | 3:17/2 | 1:47/1 | 2:15/3 | 2:34/1 | 2:06/2 | 1:28/2 | 3:55/3 | 1:15/3 | 0:23/1 |
3 | Мінаєв Борис | 92 | 00:44:13 | 4:47/3 | 6:02/3 | 8:40/3 | 12:36/3 | 17:29/3 | 20:54/3 | 24:12/3 | 26:54/3 | 28:57/3 | 31:41/3 | 34:52/3 | 38:50/3 | 42:31/3 | 43:45/3 | 44:13/3 |
  | Сумська | І | + 8:52 | 4:47/3 | 1:15/3 | 2:38/3 | 3:56/3 | 4:53/2 | 3:25/2 | 3:18/3 | 2:42/3 | 2:03/1 | 2:44/2 | 3:11/3 | 3:58/3 | 3:41/2 | 1:14/1 | 0:28/3 |
  |   |   | 00:34:42 | 3:53 | 0:59 | 1:50 | 3:29 | 4:43 | 2:57 | 2:55 | 1:47 | 2:03 | 2:34 | 2:03 | 1:20 | 2:32 | 1:14 | 0:23 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч50 , 8 CP, 2.770 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (38) | CP-2 (46) | CP-3 (34) | CP-4 (43) | CP-5 (35) | CP-6 (40) | CP-7 (37) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Березовський Василь | 50 | 00:23:13 | 4:41/1 | 8:16/1 | 10:23/1 | 13:04/1 | 15:43/1 | 19:23/1 | 21:15/1 | 22:46/1 | 23:13/1 |
  | Київська | +23:13 | 4:41/1 | 3:35/1 | 2:07/1 | 2:41/1 | 2:39/1 | 3:40/1 | 1:52/1 | 1:31/1 | 0:27/1 | |
2 | Ісаєв Юрій | 93 | 00:34:13 | 8:03/2 | 12:53/2 | 15:35/2 | 19:01/2 | 23:39/2 | 29:20/2 | 31:15/2 | 33:37/2 | 34:13/2 |
  | Сумська | КМСУ | +34:13 | 8:03/2 | 4:50/2 | 2:42/2 | 3:26/2 | 4:38/2 | 5:41/2 | 1:55/2 | 2:22/2 | 0:36/2 |
  |   |   | 00:23:13 | 4:41 | 3:35 | 2:07 | 2:41 | 2:39 | 3:40 | 1:52 | 1:31 | 0:27 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч60 , 8 CP, 2.770 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (38) | CP-2 (46) | CP-3 (34) | CP-4 (43) | CP-5 (35) | CP-6 (40) | CP-7 (37) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Горелий Дмитро | 106 | 00:28:49 | 9:52/1 | 13:36/1 | 16:05/1 | 18:50/1 | 21:44/1 | 25:22/1 | 26:50/1 | 28:24/1 | 28:49/1 |
  | Черкаська | КМСУ | +28:49 | 9:52/1 | 3:44/1 | 2:29/1 | 2:45/1 | 2:54/1 | 3:38/1 | 1:28/1 | 1:34/1 | 0:25/1 |
  |   |   | 00:28:49 | 9:52 | 3:44 | 2:29 | 2:45 | 2:54 | 3:38 | 1:28 | 1:34 | 0:25 |
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21Е Ж35 Ж50 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21Е Ч35 Ч50 Ч60 Ч70
Ч70 , 8 CP, 2.770 km  | Name | N:o | Total | CP-1 (38) | CP-2 (46) | CP-3 (34) | CP-4 (43) | CP-5 (35) | CP-6 (40) | CP-7 (37) | CP-8 (100) | Finish |
1 | Журавель Микола | 117 | 00:41:56 | 11:59/1 | 20:16/1 | 25:36/1 | 29:06/1 | 33:23/1 | 38:06/1 | 39:53/1 | 41:31/1 | 41:56/1 |
  | Чернігівська | КМСУ | +41:56 | 11:59/1 | 8:17/1 | 5:20/1 | 3:30/1 | 4:17/1 | 4:43/1 | 1:47/1 | 1:38/1 | 0:25/1 |
  |   |   | 00:41:56 | 11:59 | 8:17 | 5:20 | 3:30 | 4:17 | 4:43 | 1:47 | 1:38 | 0:25 |