OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
OPEN
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Циркін Ілля Сумська 8 01:51:00 4 00:55:00 7 01:47:59 04:33:59 1 2 Бояринова Альона Сумська 2 00:58:30 DNS 2 01:07:52 02:06:22 2 2-ном.прог. 3 Захарченко Нікіта Сумська 6 01:40:51 5 00:55:53 DNS 02:36:44 3 2-ном.прог. 4 Кандибей Вікторія Сумська 3 01:25:11 DNS 6 01:45:52 03:11:03 4 2-ном.прог. 5 Башкатов Борис Сумська 5 01:36:00 DNS 4 01:39:54 03:15:54 5 2-ном.прог. 6 Сидорец Олександра Сумська DSQ 7 01:42:28 5 01:42:34 03:25:02 6 2-ном.прог. 7 Башкатова Лидия Сумська 4 01:27:59 DNS 8 02:00:00 03:27:59 7 2-ном.прог. 8 Загрузей Сергій Сумська 6 01:38:30 3 01:28:02 03:06:32 8 2-ном.прог. 9 Балабанов Петро Сумська 7 01:47:25 DSQ DSQ 01:47:25 9 1-ном.прог. 10 Никитин Дмитрій Сумська 3 00:35:39 DNS 00:35:39 10 1-ном.прог. 11 Телиженко Олександр Сумська 2 00:33:40 00:33:40 11 1-ном.прог. 12 Радівілов Ігор Сумська 1 00:52:59 00:52:59 12 1-ном.прог. 13 Балабанова Ольга Сумська DSQ DNS DNS 00:00:00 14 Терещенко Анна Сумська DNS DNS DNS 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж12
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Кандибей Марія Сумська 1 00:39:35 1 00:17:01 1 00:32:27 01:29:03 1 2 Тимошенко Ксенія Сумська 2 00:49:49 4 00:22:48 3 01:01:33 02:14:10 2 3 Васильченко Поліна Сумська DSQ 3 00:22:15 2 00:44:18 01:06:33 3 2-ном.прог. 4 Хасанянова Ясміна Сумська 3 00:51:00 5 00:27:29 DSQ 01:18:29 4 2-ном.прог. 5 Спіріна Софія Володимир Сумська DSQ 2 00:21:20 4 01:07:31 01:28:51 5 2-ном.прог. 6 Кривцова Марія Сумська 4 01:02:58 DNS DSQ 01:02:58 6 1-ном.прог. 7 Денисенко Дар’я Сумська 5 01:11:06 OVT 01:11:06 7 1-ном.прог. 8 Башкатова Мар’яна Сумська 01:12:08 OVT 01:12:08 1-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж14
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Пільгуй Анна Сумська 4 00:41:58 1 00:28:13 2 00:31:21 01:41:32 1 2 Килосова Марія Сумська 3 00:39:21 2 00:50:47 1 00:29:33 01:59:41 2 3 Лапа Марія Сумська 6 00:54:41 3 00:51:09 4 00:37:54 02:23:44 3 4 Мачуліна Аліна Сумська 1 00:36:14 DSQ 5 00:43:30 01:19:44 4 2-ном.прог. 5 Гришанова Аліна Сумська 5 00:49:10 DSQ 6 00:44:52 01:34:02 5 2-ном.прог. 6 Бурдукова Роза Харківська 2 00:36:21 3 00:34:54 01:11:15 6 2-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж16
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Бенхенні Лінда Сумська 4 02:14:15 2 00:46:11 2 01:16:25 04:16:51 1 2 Мачуліна Діана Сумська 1 00:48:15 1 00:38:40 DSQ 01:26:55 2 2-ном.прог. 3 Невольніченко Кристина Харківська 3 01:20:59 1 00:52:58 02:13:57 3 2-ном.прог. 4 Бутенко Валерія Харківська 2 00:51:00 DSQ 00:51:00 4 1-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж18
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Купиро Катерина Харківська 1 01:03:40 2 00:38:03 1 01:07:43 02:49:26 1 2 Марченко Марія Сумська 2 01:05:54 1 00:37:07 2 01:17:50 03:00:51 2 3 Голуб Анна Сумська 3 01:11:50 3 00:39:06 4 01:26:17 03:17:13 3 4 Ванасаун Анна Чернівецька 5 01:28:01 3 01:20:47 02:48:48 4 2-ном.прог. 5 Мостенська Валентина м.Київ 4 01:13:24 DSQ 01:13:24 5 1-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж21
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Арбузова Вероніка Сумська 1 00:53:17 2 00:28:47 2 01:04:19 02:26:23 1 2 Бережна Дар’я Сумська 4 01:09:13 3 00:32:51 6 01:21:20 03:03:24 2 3 Лисянська Дар’я Сергіїв Сумська 8 01:38:04 4 00:44:33 5 01:17:23 03:40:00 3 4 Бовкун Ольга Сумська DSQ 1 00:27:58 3 01:05:55 01:33:53 4 2-ном.прог. 5 Бацман Анна Сумська 9 01:49:04 5 01:07:43 DSQ 02:56:47 5 2-ном.прог. 6 Андросович Ганна Харківська 3 01:02:58 1 01:03:42 02:06:40 6 2-ном.прог. 7 Плахотнік Вікторія Харківська 5 01:11:17 4 01:14:55 02:26:12 7 2-ном.прог. 8 Федосєєва Ганна м.Київ 2 01:01:50 DSQ 01:01:50 8 1-ном.прог. 9 Чорна Кетино Харківська 6 01:12:37 DSQ 01:12:37 9 1-ном.прог. 10 Пархоменко Анна Сумська 7 01:22:34 DSQ 01:22:34 10 1-ном.прог. 11 Кармазинова Анна Харківська DNS DNS 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж35
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Лозовська Наталія Сумська 1 01:28:52 1 00:39:19 2 01:08:07 03:16:18 1 2 Колода Людмила Сумська 2 01:30:22 2 01:29:39 3 01:25:55 04:25:56 2 3 Яковенко Ольга Сумська DNS DNS 1 00:55:34 00:55:34 3 1-ном.прог. 4 Рудомет Тетяна Сумська 3 01:30:47 DNS DNS 01:30:47 4 1-ном.прог. 5 Ісаєва Людмила Сумська 4 01:33:09 DSQ 01:33:09 5 1-ном.прог. 6 Москвіна Анна Сумська DNS DNS DNS 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ж65
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Троян Ніна Сумська 1 00:47:50 1 00:29:24 DNS 01:17:14 1 2-ном.прог. 2 Сухарєва Тетяна Сумська 2 01:36:25 DNS 1 01:05:00 02:41:25 2 2-ном.прог. 3 Колтакова Валентина Сумська DNS DNS DNS 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч12
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Слюсенко Назар Сумська 3 00:45:11 2 00:17:48 2 00:43:48 01:46:47 1 2 Балабанов Гордій Дніпропетровська 1 00:40:58 10 00:32:07 1 00:42:58 01:56:03 2 3 Слюсенко Данило Сумська 2 00:44:09 1 00:15:04 7 00:57:40 01:56:53 3 4 Івженко Сєрафім Сумська 4 00:46:17 4 00:22:42 5 00:57:00 02:05:59 4 5 Оберемко Михайло Сумська 8 01:10:06 3 00:20:10 10 01:03:22 02:33:38 5 6 Кривцов Олексій Сумська 7 01:00:55 9 01:06:42 4 00:56:10 03:03:47 6 7 Ногін Олексій Сумська 9 01:11:15 8 01:05:46 6 00:57:12 03:14:13 7 8 Денисенко Кирило Сумська DSQ 5 00:31:27 8 00:58:47 01:30:14 8 2-ном.прог. 9 Задаянний Максим Сумська 6 01:00:27 DSQ 3 00:50:33 01:51:00 9 2-ном.прог. 10 Положай Леонід Сумська 5 00:57:54 DSQ 9 01:00:48 01:58:42 10 2-ном.прог. 11 Загрузєй Ярослав Сумська 01:11:06 01:25:22 02:36:28 2-ном.прог. 12 Кирилін Даніїл Сумська DSQ 6 00:40:30 OVT 00:40:30 11 1-ном.прог. 13 Самотой - Клименко Єгор Сумська DSQ 7 00:44:33 OVT 00:44:33 12 1-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч14
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Короткий Дмитро Сумська 5 00:45:08 1 00:27:02 1 00:34:27 01:46:37 1 2 Баскаков Іван Сумська 2 00:36:48 4 00:33:40 6 00:47:37 01:58:05 2 3 Кандибей Валера Сумська 6 00:49:38 2 00:27:31 3 00:41:12 01:58:21 3 4 Балабанов Єлізар Дніпропетровська 10 01:04:06 3 00:28:29 2 00:39:30 02:12:05 4 5 Івженко Тимофій Сумська 8 00:58:51 7 00:39:08 5 00:45:13 02:23:12 5 6 Пінчук Данило Сумська 11 01:04:12 6 00:39:05 8 01:00:14 02:43:31 6 7 Медвєдєв Кирило Сумська 1 00:33:40 DSQ 4 00:43:40 01:17:20 7 2-ном.прог. 8 Лисянський Назар Сумська 4 00:42:39 DSQ 7 00:57:35 01:40:14 8 2-ном.прог. 9 Іванчихін Даніїл Сумська 3 00:40:50 DSQ 9 01:02:42 01:43:32 9 2-ном.прог. 10 Шелудько Максим Сумська 14 01:14:01 5 00:37:24 DSQ 01:51:25 10 2-ном.прог. 11 Ногін Євген Сумська 12 01:06:26 DSQ 10 01:03:27 02:09:53 11 2-ном.прог. 12 Плохута Назар Сумська 7 00:56:22 DSQ 12 01:14:11 02:10:33 12 2-ном.прог. 13 Болдирєв Даніїл Сумська 9 01:00:15 DSQ 13 01:17:45 02:18:00 13 2-ном.прог. 14 Наумко Артур Сумська 13 01:10:14 DSQ 11 01:11:47 02:22:01 14 2-ном.прог. 15 Бєда Олег Сумська 15 01:35:15 DNS DSQ 01:35:15 15 1-ном.прог. 16 Колода Григорій Сумська DSQ DSQ DSQ 00:00:00 17 Первунінський Тимофій Сумська DSQ DSQ DSQ 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч16
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Бугайов Олександр Сумська 5 01:19:44 1 00:24:41 1 00:47:07 02:31:32 1 2 Штогрін Вячеслав Сумська 2 01:05:33 2 00:32:28 2 01:01:36 02:39:37 2 3 Ворона Євген Сумська 4 01:10:06 3 00:33:08 4 01:09:19 02:52:33 3 4 Багнюк Максим Харківська 3 01:07:29 3 01:08:16 02:15:45 4 2-ном.прог. 5 Майборода Іван Сумська DSQ DSQ 5 01:27:41 01:27:41 5 1-ном.прог. 6 Трошко Назар Івано-Франківська 1 01:03:09 DSQ 01:03:09 6 1-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч18
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Нестеренко Максим Сумська 1 00:51:18 2 00:34:52 3 01:17:59 02:44:09 1 2 Іщенко Руслан Сумська 3 00:57:22 1 00:33:44 4 01:23:53 02:54:59 2 3 Ткаченко Костянтин Сумська 5 01:01:13 3 00:35:41 5 01:28:07 03:05:01 3 4 Савченко Іван Харківська 2 00:51:21 2 01:16:54 02:08:15 4 2-ном.прог. 5 Проказін Владислав Харківська 4 00:59:28 1 01:12:35 02:12:03 5 2-ном.прог. 6 Євченко Данило Харківська DSQ DSQ 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч21
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Головко Володимир Сумська 7 00:59:52 1 00:20:11 7 01:05:31 02:25:34 1 2 Сердюк Юрій Сумська 9 01:02:02 3 00:28:54 8 01:07:10 02:38:06 2 3 Мінаєв Борис Сумська 14 01:09:18 1 00:25:56 5 01:20:05 02:55:19 3 4 Фісько Сергій Сумська 11 01:07:03 4 00:31:38 10 01:19:09 02:57:50 4 5 Дрозд Дмитро Сумська 15 01:32:18 1 00:31:17 1 00:56:07 02:59:42 5 6 Вавілічев Микола Сумська 13 01:08:00 5 00:47:52 11 01:25:43 03:21:35 6 7 Янков Володимир Львівська 5 00:58:08 2 00:25:59 DNS 01:24:07 7 2-ном.прог. 8 Ніколаєнко Руслан м.Київ 2 00:51:00 2 00:51:43 01:42:43 8 2-ном.прог. 9 Плахотнік Дмитро Харківська 1 00:50:22 3 00:54:23 01:44:45 9 2-ном.прог. 10 Левицький Назар Івано-Франківська 4 00:52:43 5 00:59:43 01:52:26 10 2-ном.прог. 11 Федосеєнко Володимир Івано-Франківська 10 01:03:37 4 00:57:14 02:00:51 11 2-ном.прог. 12 Санькін Олександр м.Київ 6 00:59:07 6 01:02:48 02:01:55 12 2-ном.прог. 13 Плотников Микита Харківська 12 01:07:04 9 01:13:53 02:20:57 13 2-ном.прог. 14 Левін Дмитро Харківська 3 00:52:23 DSQ 00:52:23 14 1-ном.прог. 15 Суренян Нвер м.Київ 8 01:01:35 DSQ 01:01:35 15 1-ном.прог. 16 Арбузов Владислав Сумська 1 00:44:37 00:44:37 16 1-ном.прог. 17 Красій Микола Сумська DNS DNS DNS 00:00:00 18 Литвиненко Дмитро Харківська DNS DNS DNS 00:00:00 19 Ліфінцев Дмитро Сумська DNS DNS DNS 00:00:00 20 Коржов Денис Харківська DNS DNS 00:00:00 21 Хлистун Олексій Харківська DNS DNS 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч35
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Карпенко Ігор Сумська 1 00:56:48 2 00:26:20 3 01:06:02 02:29:10 1 2 Дмитренко Віталій Сумська 7 01:53:21 4 00:33:06 6 01:37:58 04:04:25 2 3 Колода Дмитро Сумська 4 00:58:53 3 00:28:22 DSQ 01:27:15 3 2-ном.прог. 4 Кандибей Віталій Сумська 2 00:57:01 DNS 2 01:04:36 02:01:37 4 2-ном.прог. 5 Ткаченко Василь м.Київ 3 00:58:15 4 01:13:01 02:11:16 5 2-ном.прог. 6 Сквірський Олексій м.Київ 5 01:17:45 7 01:39:28 02:57:13 6 2-ном.прог. 7 Шимчук Руслан Харківська DSQ 1 01:03:49 01:03:49 7 1-ном.прог. 8 Коченюк Микола Івано-Франківська 6 01:19:11 DSQ 01:19:11 8 1-ном.прог. 9 Мороз Валерій Сумська DNS DNS DSQ 00:00:00 10 Пільгуй Андрій Сумська DNS DNS 00:00:00OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч55
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Шкура Володимир Сумська 1 01:31:55 1 00:39:45 1 01:03:17 03:14:57 1 2 Сухарєв Сергій Сумська 2 01:33:28 2 01:03:07 2 01:22:36 03:59:11 2 3 Ісаєв Юрій Сумська 00:22:22 DNS 00:22:22 1-ном.прог.OPEN Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж65 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч55 Ч70
Ч70
22.08.20 22.08.20 23.08.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Місце Час Місце Час Місце Час Час Місце Примітка 1 Сердюк Віталій Полтавська 1 00:48:38 1 00:33:53 1 01:28:31 02:51:02 1Головний суддя Слутий І.Є. СНК Головний секретар Бєланенко С.В. ІІ СК