Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж-СТУДЕНТИ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Сімонова Маргарита м.Київ Sever 62 13:15:00 2 Лотоцька Марія м.Київ 254 13:16:00 3 Житник Вікторія м.Київ Меридіан 375 13:17:00 4 Мізернюк Мирослава м.Київ Sever 61 13:18:00 5 Радченко Аріана м.Київ Меридіан 376 13:19:00 6 Бородавка Софія м.Київ Sever 60 13:20:00 7 Вайнштейн Анастасія м.Київ O-club 334 13:21:00 8 Ахмет Софія м.Київ Зелеста 1 13:22:00 9 Лопатенко Анна Луганська Sever 250 13:23:00 10 Краснокутська Таісія Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 420 13:24:00 11 Найшевська-Матвєєва Тетян м.Київ O-club 335 13:25:00 12 Дудченко Людмила Одеська 379 13:26:00 13 Поспєлова Кароліна Луганська 251 13:27:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж10
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Казакова Анастасія м.Київ Kislorod 149 12:47:00 2 Гураль Ярина м.Київ Зелеста 435 12:48:00 3 Свірепова Єлізавета м.Київ Sever 266 12:49:00 4 Сахнік Соломія м.Київ Зелеста 2 12:50:00 5 Дуда Уляна м.Київ Sever 63 12:51:00 6 Касьян Олександра Віталії Полтавська КСОТ Центуріон 289 12:52:00 7 Новікова Анастасія м.Київ Kislorod 150 12:53:00 8 Дума Валерія м.Київ Sever 212 12:54:00 9 Андрейків Наталя м.Київ 277 12:55:00 10 Посипайко Софія м.Київ Sever 285 12:56:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Весіч Вероніка м.Київ Зелеста 4 12:08:00 2 Коваленко Марія м.Київ Школа №72 378 12:09:00 3 Левченко Валерія м.Київ 256 12:10:00 4 Ващенко Валерія м.Київ СЗШ №162 265 12:11:00 5 Штуль Дар‘я м.Київ ЦПР Святошинського р 125 12:12:00 6 Ординська Еліна м.Київ 257 12:13:00 7 Гук Анастасія м.Київ O-club 306 12:14:00 8 Тищенко Мілана Євгеніївна Житомирська 95 12:15:00 9 Дмитрук Вероніка м.Київ Зелеста 5 12:16:00 10 Андрейків Анна м.Київ 279 12:17:00 11 Сахнік Ярина м.Київ Зелеста 6 12:18:00 12 Соболівська Єва Житомирська КСО Коростишів 341 12:19:00 13 Перебитюк Катерина м.Київ ЦПР Святошинського р 124 12:20:00 14 Баглай Ілона м.Київ 255 12:21:00 15 Артюх Аніта м.Київ Sever 213 12:22:00 16 Юрчак Вікторія Житомирська КСО Коростишів 343 12:23:00 17 Сидько Ніка м.Київ Sever 216 12:24:00 18 Бондарчук Марія Житомирська КСО Коростишів 340 12:25:00 19 Мехед Діана м.Київ Kislorod 151 12:26:00 20 Адаменко Єва Костянтинівн Житомирська 93 12:27:00 21 София Даниш м.Київ Kislorod 152 12:28:00 22 Демчук Ірина м.Київ Sever 214 12:29:00 23 Пилипчук Дар’я Житомирська 94 12:30:00 24 Щирова Анна Житомирська КСО Коростишів 342 12:31:00 25 Хохлова Вероніка м.Київ 295 12:32:00 26 Чуяс Мірабелла м.Київ 281 12:33:00 27 Губенкова Катерина м.Київ СШ №25 198 12:34:00 28 Косінова Поліна м.Київ 280 12:35:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Дукач Наталія Житомирська КСО Коростишів 344 12:29:00 2 Грінько Уляна м.Київ Sever 64 12:30:00 3 Наводна Анастасія м.Київ 258 12:31:00 4 Кулінська Габріела м.Київ Kislorod 154 12:32:00 5 Халепа Вероніка м.Київ ЦТКУМ Географічне кр 259 12:33:00 6 Полонська Ірина м.Київ Зелеста 7 12:34:00 7 Іванищенко Василина м.Київ Sever 233 12:35:00 8 Тюлікова Вікторія м.Київ 157 12:36:00 9 Кеба Поліна м.Київ Kislorod 153 12:37:00 10 Ковальчук Катерина м.Київ ЦПР Святошинського р 126 12:38:00 11 Пількевич Анастасія Житомирська КСО Коростишів 346 12:39:00 12 Луцик Єва м.Київ 155 12:40:00 13 Кислян Діана м.Київ Sever 217 12:41:00 14 Крись Ксєнія Житомирська КСО Коростишів 345 12:42:00 15 Сухоносова Евеліна м.Київ 156 12:43:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Кудрявцева Софія м.Київ 260 12:36:00 2 Дереженець Софія Житомирська КСО Коростишів 347 12:37:00 3 Фурман Олександра м.Київ 297 12:38:00 4 Тищук Діана м.Київ 262 12:39:00 5 Трухній Милослава Житомирська КСО Коростишів 96 12:40:00 6 Ібатулліна Саміра м.Київ ЦПР Святошинського р 129 12:41:00 7 Іщенко Вероніка м.Київ 159 12:42:00 8 Степанченко Софія Полтавська КСОТ Центуріон 290 12:43:00 9 Демиденко Анастасія м.Київ ЦПР Святошинського р 128 12:44:00 10 Злобіна Катерина Луганська ЦТКЭУМ 238 12:45:00 11 Отрошенко Софія м.Київ 409 12:46:00 12 Бумаженко Ксенія Луганська ЦТКЭУМ 237 12:47:00 13 Кривик Єлизавета м.Київ СЗШ №162 8 12:48:00 14 Іванченко Ліза м.Київ 296 12:49:00 15 Чернявська Кірєна м.Київ Зелеста 438 12:50:00 16 Осінська Анастасія Житомирська КСО Коростишів 348 12:51:00 17 Лакіза Олександра м.Київ ЦПР Святошинського р 130 12:52:00 18 Гладка Дарья м.Київ 158 12:53:00 19 Курильчук Катерина м.Київ ЦТКУМ Географічне кр 261 12:54:00 20 Павлюченко Софія м.Київ Зелеста 439 12:55:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж18
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Лучкань Вероніка м.Київ 410 12:42:00 2 Аскерова Світлана м.Київ Sever 65 12:43:00 3 Шара Анастасія м.Київ СШ №25 433 12:44:00 4 Далькевич Євгенія Житомирська КСО Коростишів 349 12:45:00 5 Рак Надія м.Київ СШ №25 199 12:46:00 6 Шита Анна м.Київ Sever 218 12:47:00 7 Ліхтанська Анастасія Житомирська КСО Коростишів 350 12:48:00 8 Грінберг Каріна м.Київ Київська Русь 182 12:49:00 9 Оксюченко Євгенія м.Київ 160 12:50:00 10 Компанець Катерина м.Київ Sever 66 12:51:00 11 Дуденкова Марія м.Київ ЦПР Святошинського р 131 12:52:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж21
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Старікова Надія м.Київ Зелеста 404 13:15:00 2 Безкоровайна Олександра м.Київ OC Orienta 106 13:16:00 3 Маковенко Людмила м.Київ 263 13:17:00 4 Тищенко Наталя Дніпропетровська Sever 286 13:18:00 5 Котляр Поліна м.Київ Sever 67 13:19:00 6 Дуднік Світлана м.Київ Kislorod 161 13:20:00 7 Дзекунова Дарья Одеська 380 13:21:00 8 Алабут Орина м.Київ Глобус 102 13:22:00 9 Чимерис Анна м.Київ OC Orienta 107 13:23:00 10 Лєтунова Анна м.Київ Глобус 103 13:24:00 11 Кардаш Марія м.Київ Зелеста 9 13:25:00 12 Пігарьова Юлія Київська Глобус 368 13:26:00 13 Носальська Ольга м.Київ 427 13:27:00 14 Рижкова Ольга м.Київ Зелеста 441 13:28:00 15 Яроцька Ольга м.Київ 267 13:29:00 16 Кисакова Ольга м.Київ 372 13:30:00 17 Смертюк Марія м.Київ 428 13:31:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Трухній Ірина Житомирська КСО Коростишів 97 13:36:00 2 Шелякіна Дарья м.Київ Sever 426 13:37:00 3 Кутова Наталія м.Київ OC Orienta 108 13:38:00 4 Конєва Ольга м.Київ Зелеста 11 13:39:00 5 Іванова Наталія м.Київ Меридіан 362 13:40:00 6 Білоусова Ірина м.Київ ЗШРНК ТЧХУ 189 13:41:00 7 Кіосєва Лілія м.Київ Зелеста 10 13:42:00 8 Доценко Олена м.Київ Sever 68 13:43:00 9 Кравченко Катерина м.Київ Славутич 366 13:44:00 10 Запорожець Світлана м.Київ НВК м.Києва Солом'ян 119 13:45:00 11 Турцевич Д.Н. м.Київ 373 13:46:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Кустовська Віта м.Київ Зелеста 12 13:15:00 2 Фрейберчук Олена м.Київ OC Orienta 109 13:16:00 3 Костіна Олена Луганська Sever 240 13:17:00 4 Клязніка Ірина м.Київ 418 13:18:00 5 Савченко Валентина Харківська КСО О-Компас 431 13:19:00 6 Чимерис Олена м.Київ OC Orienta 110 13:20:00 7 Баглик Олена м.Київ O-club 424 13:21:00 8 Кононова Альфія м.Київ Sever 219 13:22:00 9 Свірепова Ольга м.Київ 269 13:23:00 10 Кальницька Наталія Луганська ЦТКЭУМ 239 13:24:00 11 Вагіна Юлія Миколаївська 371 13:25:00 12 Кудіна Лілія Київська Клуб ”Всюду буду!” 396 13:26:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Рудич Людмила м.Київ Оріон м.Київ 414 13:29:00 2 Лаврик Тетяна м.Київ Київська Русь 398 13:30:00 3 Дуднік Тетяна м.Київ Kislorod 162 13:31:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж65
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Турлова Надія м.Київ 298 13:32:00 2 Залєсова Наталія м.Київ O-club 389 13:33:00 3 Гузь Любов Луганська 241 13:34:00 4 Гавриленко Лідія м.Київ O-club 374 13:35:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж70
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Шелест Надежда м.Київ O-club 413 13:15:00 2 Сердюк Надія Полтавська КСОТ Центуріон 291 13:16:00 3 Петух Наталія м.Київ 411 13:17:00 4 Єфіменко Леся м.Київ Зелеста 387 13:18:00 5 Репа Тамара м.Київ 412 13:19:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ж8
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Соловенко Соломія м.Київ Sever 220 12:01:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
НДОРОСЛІ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Королюк Олена м.Київ Sever 221 13:40:00 2 Бондар Світлана м.Київ Sever 40 13:41:00 3 Олейнік Олексій м.Київ Зелеста 18 13:42:00 4 Перепічай Світлана м.Київ Sever 71 13:43:00 5 Дуда Ольга м.Київ Sever 70 13:44:00 6 Серпутько Єлизавета м.Київ ЗШРНК ТЧХУ 194 13:45:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч-СТУДЕНТИ
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Панченко Денис Луганська 253 13:20:00 2 Дойч Семен Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 421 13:21:00 3 Фокін Артем м.Київ Київська Русь 423 13:22:00 4 Багута Ілля м.Київ ЗШРНК ТЧХУ 195 13:23:00 5 Подпрятов Григорій м.Київ Зелеста 388 13:24:00 6 Клименко Максим м.Київ Sever 72 13:25:00 7 Кутовий Богдан м.Київ OC Orienta 111 13:26:00 8 Іщенко Дмитро м.Київ 381 13:27:00 9 Шостка Сергій м.Київ OC Orienta 112 13:28:00 10 Войтанік Денис м.Київ Sever 415 13:29:00 11 Гераськін Олександр м.Київ 336 13:30:00 12 Томашевський Назар м.Київ Sever 73 13:31:00 13 Козирін Павло Луганська 252 13:32:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч10
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Щіборовський Іван м.Київ Зелеста 22 12:36:00 2 Мізернюк Тимур м.Київ Sever 75 12:37:00 3 Прохоренко Андрія м.Київ 299 12:38:00 4 Жидков Михайло м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 307 12:39:00 5 Костенко Миросав м.Київ Sever 80 12:40:00 6 Денисенко Олександр м.Київ 163 12:41:00 7 Польський Михайло м.Київ Sever 76 12:42:00 8 Дуда Марк м.Київ Sever 74 12:43:00 9 Манєкін Матвій м.Київ ПЛАСТ 308 12:44:00 10 Ніколаєв Давід Полтавська КСОТ Центуріон 292 12:45:00 11 Васильєв Єгор м.Київ Sever 222 12:46:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч12
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Трухній Анатолій Житомирська КСО Коростишів 99 12:01:00 2 Осташов Артем м.Київ Sever 224 12:02:00 3 Бойко Ілля м.Київ 164 12:03:00 4 Іванов Денис м.Київ Меридіан 363 12:04:00 5 Шульга Нікіта м.Київ 301 12:05:00 6 Татарчук Кіріл м.Київ Kislorod 171 12:06:00 7 Сироватка Денис м.Київ 225 12:07:00 8 Фещук Арсеній м.Київ Kislorod 172 12:08:00 9 Лук’янчук Платон Олегович Житомирська 98 12:09:00 10 Запорожець Олексій м.Київ НВК м.Києва Солом'ян 120 12:10:00 11 Опанасенко Нікіта м.Київ Sever 223 12:11:00 12 Рихлов Олег Житомирська КСО Коростишів 351 12:12:00 13 Крайнюченко Ярослав м.Київ 168 12:13:00 14 Ярмоліцький Іван Житомирська КСО Коростишів 352 12:14:00 15 Сень Дімітрій м.Київ Kislorod 170 12:15:00 16 Тодосієнко Семен м.Київ ЦПР Святошинського р 136 12:16:00 17 Жуков Богдан м.Київ 166 12:17:00 18 Мокрий Михайло м.Київ Sever 77 12:18:00 19 Вержбицький Ростислав м.Київ Kislorod 165 12:19:00 20 Олейнік Сеня м.Київ Зелеста 24 12:20:00 21 Новіков Микола м.Київ 23 12:21:00 22 Мартинюк Даниїл м.Київ 283 12:22:00 23 Зотов Максим м.Київ Kislorod 167 12:23:00 24 Бєляєв Степан Дмитрович Полтавська КСОТ Центуріон 293 12:24:00 25 Шатковський Роман м.Київ ПЛАСТ 313 12:25:00 26 Марценюк Єгор м.Київ ПЛАСТ 310 12:26:00 27 Санькін Арсен м.Київ Київська Русь 183 12:27:00 28 Посипайко Єгор м.Київ Sever 287 12:28:00 29 Матвійчук Назарій м.Київ ПЛАСТ 311 12:29:00 30 Петлицький Назар м.Київ ПЛАСТ 312 12:30:00 31 Волочнюк Матвій м.Київ 434 12:31:00 32 Коваленко Данило м.Київ ПЛАСТ 309 12:32:00 33 Шикалов Лев м.Київ ПЛАСТ 314 12:33:00 34 Полонніков Андрій м.Київ СШ №25 202 12:34:00 35 Дичук Микита м.Київ 282 12:35:00 36 Стецюк Гліб м.Київ СШ №25 203 12:36:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч14
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Баглей Даніл м.Київ 173 12:01:00 2 Солошенко Захар м.Київ ЦПР Святошинського р 394 12:02:00 3 Сільвестров Андрій м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 323 12:03:00 4 Йоненко Тимофій м.Київ Kislorod 174 12:04:00 5 Кулаков Тимофій м.Київ Sever 81 12:05:00 6 Щербатюк Тимур м.Київ Зелеста 32 12:06:00 7 Бакулін Андрій м.Київ 227 12:07:00 8 Ражабов Єгор м.Київ ЦПР Святошинського р 139 12:08:00 9 Гринюк Денис м.Київ Sever 78 12:09:00 10 Дмитрук Максим м.Київ Зелеста 28 12:10:00 11 Замковий Владислав м.Київ Sever 79 12:11:00 12 Жидков Іван м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 315 12:12:00 13 Безщасний Владислав м.Київ 382 12:13:00 14 Кольбух Євгеній м.Київ ПЛАСТ 316 12:14:00 15 Шевлюга Слава м.Київ Sever 86 12:15:00 16 Лазько Роман м.Київ ЦПР Святошинського р 138 12:16:00 17 Грещишен Михайло м.Київ Зелеста 27 12:17:00 18 Ткаченко Кирило м.Київ Sever 229 12:18:00 19 Крайнюченко Владислав м.Київ 175 12:19:00 20 Магерівський Мар`ян м.Київ Зелеста 440 12:20:00 21 Ладигін Нікіта м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 319 12:21:00 22 Медведь Олексій Житомирська КСО Коростишів 354 12:22:00 23 Петріщев Борис м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 321 12:23:00 24 Томашевський Андрій м.Київ Sever 85 12:24:00 25 Польський Тимофій м.Київ Sever 83 12:25:00 26 Паюк Артем м.Київ Sever 82 12:26:00 27 Горшунов Ігнат м.Київ Зелеста 26 12:27:00 28 Запорожець Кирило м.Київ НВК м.Києва Солом'ян 122 12:28:00 29 Панченко Анатолій м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 320 12:29:00 30 Королюк Данило м.Київ Sever 228 12:30:00 31 Степанов Захар м.Київ Зелеста 31 12:31:00 32 Скрипник Данило м.Київ ЦПР Святошинського р 140 12:32:00 33 Савченко Ілля м.Київ Sever 84 12:33:00 34 Гладченко Гліб Полтавська КСОТ Центуріон 294 12:34:00 35 Форманюк Назар Житомирська КСО Коростишів 355 12:35:00 36 Марчинський Богдан Житомирська КСО Коростишів 353 12:36:00 37 Кравчук Вадим м.Київ ПЛАСТ 317 12:37:00 38 Кухарчук Олександр м.Київ ПЛАСТ 318 12:38:00 39 Кучеров Даниїл м.Київ 302 12:39:00 40 Кулак Олександр м.Київ Зелеста 29 12:40:00 41 Попович Святослав м.Київ ПЛАСТ 322 12:41:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч16
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Усов Тимофій м.Київ 304 12:01:00 2 Цвік Денис Житомирська КСО Коростишів 359 12:02:00 3 Краснопьоров Андрій м.Київ O-club 326 12:03:00 4 Щербатюк Артем м.Київ Зелеста 35 12:04:00 5 Ланенко Владислав м.Київ 176 12:05:00 6 Ворчинський Роман м.Київ Sever 230 12:06:00 7 Грисанчук Микола Житомирська КСО Коростишів 356 12:07:00 8 Стоцький Андрій м.Київ 303 12:08:00 9 Соловенко Олег м.Київ Sever 235 12:09:00 10 Гураль Артем м.Київ Зелеста 34 12:10:00 11 Власюк Олег м.Київ ЦПР Святошинського р 142 12:11:00 12 Малов Данііл м.Київ O-club 328 12:12:00 13 Соболівський Макар Житомирська КСО Коростишів 358 12:13:00 14 Кислян Микита м.Київ Sever 232 12:14:00 15 Бульба Тимофій м.Київ Зелеста 33 12:15:00 16 Тарас Андрій Донецька ДОЦТТДЮ Бахмут 422 12:16:00 17 Придиба Ілля м.Київ 383 12:17:00 18 Селезень Роман м.Київ O-club 331 12:18:00 19 Демиденко Тимофій м.Київ ЦПР Святошинського р 143 12:19:00 20 Янченко Олег м.Київ 305 12:20:00 21 Жидецький Акім м.Київ ЦТКУМ Географічне кр 264 12:21:00 22 Слободчик Дмитро м.Київ Sever 234 12:22:00 23 Кухар Ілля Житомирська КСО Коростишів 357 12:23:00 24 Манєкін Кирило м.Київ ПЛАСТ 329 12:24:00 25 Лукашевич Данило м.Київ ПЛАСТ 327 12:25:00 26 Москвінов Максим м.Київ ПЛАСТ 330 12:26:00 27 Гусак Олександр м.Київ СОК ЛІДЕР-СПОРТ 325 12:27:00 28 Веліу Тимур м.Київ ПЛАСТ 324 12:28:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч18
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Ковальчук Всеволод м.Київ O-club 332 12:44:00 2 Сулима Федір м.Київ ПЛАСТ 333 12:45:00 3 Бадрак Олександр м.Київ 177 12:46:00 4 Петренко Володимир м.Київ Sever 88 12:47:00 5 Загайко Леонід м.Київ ЦПР Святошинського р 144 12:48:00 6 Обиюх Сергій м.Київ Київська Русь 185 12:49:00 7 Чашка Артем м.Київ Sever 89 12:50:00 8 Романченко Дмитро м.Київ 178 12:51:00 9 Тимчаковський Олександр м.Київ 179 12:52:00 10 Гаврилюк Тарас м.Київ Sever 87 12:53:00 11 Лозбін Ярослав м.Київ Київська Русь 184 12:54:00 12 Дмитрієнко Олег м.Київ Зелеста 36 12:55:00 13 Малець Артем м.Київ Зелеста 437 12:56:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч21
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Якименко Юрій м.Київ 275 13:27:00 2 Шпрінгер Олексій м.Київ НТУУ ”КПІ” 429 13:28:00 3 Ткач Андрій м.Київ Зелеста 43 13:29:00 4 Челюскін Олександр м.Київ Kislorod 180 13:30:00 5 Клименко Едуард Херсонська КСО Херсон 276 13:31:00 6 Охрименко Єгор Черкаська 247 13:32:00 7 Безкоровайний Андрій м.Київ OC Orienta 113 13:33:00 8 Пономаренко Максим м.Київ Зелеста 436 13:34:00 9 Фоменко Даниїл м.Київ 449 13:35:00 10 Звягін Микита Львівська LeO-Team 391 13:36:00 11 Чурілов Євгеній м.Київ Зелеста 45 13:37:00 12 Віхтюк Микола м.Київ Зелеста 38 13:38:00 13 Булат Валерій Київська 369 13:39:00 14 Кутовий Артур м.Київ OC Orienta 114 13:40:00 15 Євдокимов Денис м.Київ Глобус 104 13:41:00 16 Городинець Артем м.Київ Зелеста 69 13:42:00 17 Лихошерст Олексій Черкаська 246 13:43:00 18 Дмитрук Олександр м.Київ Зелеста 42 13:44:00 19 Сафронов Євген м.Київ Sever 274 13:45:00 20 Литвиненко Дмитро Черкаська Зелеста 245 13:46:00 21 Медик Святослав Київська 370 13:47:00 22 Перепелиця Юрій м.Київ 272 13:48:00 23 Решетило Павло м.Київ 273 13:49:00 24 Науменко Максим Київська 386 13:50:00 25 Курганський Сергій м.Київ 271 13:51:00 26 Ковальчук Олександр м.Київ ЗШРНК ТЧХУ 196 13:52:00 27 Глядчишин Ігор м.Київ 270 13:53:00 28 Федоріненко Дмитро м.Київ Зелеста 442 13:54:00 29 Безумний Максим Київська 384 13:55:00 30 Лапчук Дмитро Київська 385 13:56:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч35
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Посипайко Євген м.Київ Sever 288 13:32:00 2 Мірошніченко Олександр м.Київ O-club 339 13:33:00 3 Щесюк Микола Волинська 432 13:34:00 4 Степанов Денис м.Київ Зелеста 49 13:35:00 5 Петренко Віталій м.Київ Sever 90 13:36:00 6 Бєлік Дмитро м.Київ 365 13:37:00 7 Ковальчук Денис Полтавська ДЮКСОТ Валтекс 393 13:38:00 8 Санькін Олександр м.Київ Київська Русь 186 13:39:00 9 Мусулега Дмитро м.Київ 403 13:40:00 10 Гераськін Сергій м.Київ O-club 337 13:41:00 11 Жуков Олексій м.Київ Kislorod 181 13:42:00 12 Старіков Дмитро м.Київ Зелеста 406 13:43:00 13 Майчук Микола м.Київ ЗШРНК ТЧХУ 197 13:44:00 14 Захарченко Сергій м.Київ 405 13:45:00 15 Мелашенко Олексій м.Київ Зелеста 47 13:46:00 16 Бєліков Олександр м.Київ Славутич 367 13:47:00 17 Матвєєв Володимир м.Київ O-club 338 13:48:00 18 Сахнік Анатолій м.Київ Зелеста 48 13:49:00 19 Трухній Олександр Житомирська КСО Коростишів 100 13:50:00 20 Островський Олексій Одеська Чорноморськ 408 13:51:00 21 Малий Юрій Одеська 401 13:52:00 22 Пономаренко Ігор Черкаська 248 13:53:00 23 Малий Роман Одеська 400 13:54:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч45
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Щербатюк Ігор м.Київ Зелеста 55 13:46:00 2 Панкратов Андрій м.Київ Київська Русь 187 13:47:00 3 Демченко Вадим м.Київ Sever 91 13:48:00 4 Гураль Юрій м.Київ Зелеста 50 13:49:00 5 Кононов Михайло м.Київ Sever 236 13:50:00 6 Нашивочніков Олексій м.Київ Київська Русь 407 13:51:00 7 Пукіш Віталій м.Київ Зелеста 53 13:52:00 8 Мартинов Сергій Миколаївська 402 13:53:00 9 Кравченко Костянтин м.Київ Зелеста 51 13:54:00 10 Щербатюк В’ячеслав м.Київ Зелеста 54 13:55:00 11 Чимерис Георгій м.Київ OC Orienta 115 13:56:00 12 Погорецький Олексій м.Київ Зелеста 52 13:57:00 13 Козирєв Андрій Житомирська КСО Коростишів 360 13:58:00 14 Клименко Роман Київська Клуб ”Всюду буду!” 397 13:59:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч55
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Лаврик Олег м.Київ Київська Русь 399 13:33:00 2 Танцюра Валерій м.Київ Зелеста 56 13:34:00 3 Савчук Олександр м.Київ O-club 416 13:35:00 4 Контар Ігор Житомирська КСО Коростишів 361 13:36:00 5 Сур Сергій м.Київ O-club 419 13:37:00 6 Єгер Андрій м.Київ Київська Русь 188 13:38:00 7 Холявко Євген м.Київ O-club 425 13:39:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч6
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Литвиненко Матвій Черкаська Зелеста 249 12:06:00 2 Константинов Марк м.Київ Sever 92 12:07:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч70
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Бобровський Олександр м.Київ O-club 390 13:28:00Ж-СТУДЕНТИ Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж6 Ж65 Ж70 Ж8 НДОРОСЛІ Ч-СТУДЕНТИ Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч6 Ч65 Ч70 Ч8
Ч8
Прізвище, ім'я Регіон Клуб Номер Старт 1 Трухній Остап Житомирська КСО Коростишів 101 12:02:00 2 Бушуєв Дмитро м.Київ Зелеста 57 12:03:00 3 Забашта Руслан м.Київ Зелеста 58 12:04:00 4 Степанов Михайло м.Київ Зелеста 59 12:05:00
Головний секретар Гевел В.І.