2024
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

31.03.2024

Тренування, присвячене пам’яті Рікуна Володимира (на вибір)

Всього заявилося: 48   орендних чіпів: 22 

 
 

ЖА ЖВ ЧА ЧВ

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122988Алєксєєва Ксенія02-09-08ІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпротак
218319Бондаренко Ольга12-05-73І0Дніпропетровська0Победа так
329187Гарнага Світлана08-09-83б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб 
427744Каменєва Ірина22-01-94б/р0Дніпропетровська0 , ,  
518599Морозова Ксенія20-12-07І0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.МКДЮСШ Дніпротак
627800Рец Віолетта20-05-99ІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубтак
720392Шомонко Ольга01-11-79КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М. так

ЖА ЖВ ЧА ЧВ

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124388Алексеєва Тетяна28-12-76б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
21799Байбуз Тамара21-10-51І1300245Дніпропетровська0Победа , ,  
383Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка , , так
41354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка так
51800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа , , так
61801Корякова Валентина07-03-49І1302874Дніпропетровська0ПобедаСамостійно, ,  
78938Лисак Людмила09-11-50І1221003Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостоятельно 
8128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка , , так
910050Мішонова Даша11-06-95КМСУ1003015Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
107949Мішонова Лілія23-05-68б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
1113465Олійник Тетяна31-03-59ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Олійник І.  
121802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа , ,  
1318281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровська0Победа  
1429009Рвачова Галина19-11-82б/р0Луганська0 , ,  
151379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно  
16169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й. так
1716108Шрам Ольга21-10-61ІІ1300299Дніпропетровська0Победа , , так

ЖА ЖВ ЧА ЧВ

ЧА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадігін Ілля31-10-85КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.так
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка , ,  
37344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М., Кузнецов Ю.В.ЦПО ДОР, Дніпро 
414129Деговець Андрій24-12-74КМСУ1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко  
522990Заєрко Олександр12-12-87КМСУ1601763Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
62657Іщенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
7111Косицін Дмитро31-01-86МСУ0Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В., , так
82720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А.  
924389Пидорич Сергій21-03-75ІІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.так
102633Піпікало Дмитро22-03-91МСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб , Заєрко В.В., ОДЮСШтак
112744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А.  
1218348Тріодял Денис24-06-00КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
1315268Хуторський Павло07-05-78ІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубХуторской Павелтак

ЖА ЖВ ЧА ЧВ

ЧВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124759Базилевич Юрий01-01-49ІІІ0Дніпропетровська0Победа  
288Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка , , так
31679Гнатюк Василь04-07-57І1395198Дніпропетровська0Победасамостiйно  
492Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа , , так
510277Іванов Анатолій29-04-60б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
624178Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус” так
729238Семиряжко Федір18-07-87б/р0Луганська0 , ,  
89755Сиворакша Борис28-01-41І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.М.  
91359Сокур Віктор25-07-54І1300275Дніпропетровська0Победа , ,  
102846Усенко Олександр05-03-64ІІ1008091Дніпропетровська0Карнікатак
114883Фрасинюк Микола17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карнікатак

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації