2024
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

10.02.2024

Базове тренування

Всього заявилося: 27   орендних чіпів: 13 

 
 

ЖА ЖВ ЖС ЧА ЧВ ЧС

ЖА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127744Каменєва Ірина22-01-94б/р0Дніпропетровська0 , ,  
21354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка  
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа , ,  
420392Шомонко Ольга01-11-79КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.  

ЖА ЖВ ЖС ЧА ЧВ ЧС

ЖВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка , ,  
299Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
328543Панасюк Ольга17-11-87б/р0Дніпропетровська0 , ,  
416037Стороженко Вікторія04-02-79ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.  
516108Шрам Ольга21-10-61ІІ1300299Дніпропетровська0Победа , ,  

ЖА ЖВ ЖС ЧА ЧВ ЧС

ЖС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48ІІІ1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко  

ЖА ЖВ ЖС ЧА ЧВ ЧС

ЧА

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка , ,  
210095Бадігін Ілля31-10-85КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М. 
38160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка , ,  
488Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка , ,  
52666Горський Сергій18-08-73б/р0Дніпропетровська0Победа , ,  
628117Мукасєєв Вадим21-06-74І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
724389Пидорич Сергій21-03-75ІІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
82633Піпікало Дмитро22-03-91МСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб , Заєрко В.В., ОДЮСШ 
9146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРКузнецов Н.А.  
1016038Стороженко Вадим11-03-73І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.  
11166Финько Андрій18-04-66І1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 
124883Фрасинюк Микола17-06-58І1221004Дніпропетровська0Карніка 
1315268Хуторской Павел07-05-78ІІ0Дніпропетровська0ДнепрХуторской Павел  

ЖА ЖВ ЖС ЧА ЧВ ЧС

ЧВ

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
1105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0КарнікаПознянський В.Ю., Заєрко В.В.  
224178Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус”  
315293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійно  

ЖА ЖВ ЖС ЧА ЧВ ЧС

ЧС

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124759Базилевич Юрий01-01-49ІІІ0Дніпропетровська0Победа  

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації