2024
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

05.02.2024

Тренировка СК Карника

Всього заявилося: 51   орендних чіпів: 26 

 
 

MA MB MC WA WB WC

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
110095Бадігін Ілля31-10-85КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М. 
223612Большак Антон02-07-91б/р0Дніпропетровська0  
38160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка , ,  
488Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка , ,  
521514Гузоватий Євген05-09-89б/р0Дніпропетровська0 самостiйно  
67344Деговець Данило12-01-00І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М., Кузнецов Ю.В.ЦПО ДОР, Дніпро 
714129Деговець Андрій24-12-74КМСУ1395195Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Кириченко  
822990Заєрко Олександр12-12-87КМСУ1601763Дніпропетровська0СК Наш клубЗаєрко В.В.МКДЮСШ Дніпро 
910277Іванов Анатолій29-04-60б/р0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
102657Іщенко Вячеслав08-06-65І1008137Дніпропетровська0Победа 
112720Мішонов Олександр14-05-66І1391353Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А.  
1228117Мукасєєв Вадим21-06-74І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР 
131713Овечкин Юрій04-03-62б/р1008081Запорізька0Моторсіч , ,  
1424389Пидорич Сергій21-03-75ІІІ0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В. 
152633Піпікало Дмитро22-03-91МСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб , Заєрко В.В., ОДЮСШ 
1613498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб  
1714817Похилько Дмитро05-02-88КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клуб , ,  
18146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРКузнецов Н.А.  
192744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А.  
2018348Тріодял Денис24-06-00КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпро 
2115268Хуторской Павел07-05-78ІІ0Дніпропетровська0ДнепрХуторской Павел  

MA MB MC WA WB WC

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
192Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа , ,  
2102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773Дніпропетровська0ПобедаСамостійно  
310276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В., ,  
4105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0КарнікаПознянський В.Ю., Заєрко В.В.  
51640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровська0Победа , ,  
69755Сиворакша Борис28-01-41І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.М.  
715293Сидоров Сергій30-11-59ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРСамостійно  

MA MB MC WA WB WC

MC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
124759Базилевич Юрий01-01-49ІІІ0Дніпропетровська0Победа  

MA MB MC WA WB WC

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127744Каменєва Ірина22-01-94б/р0Дніпропетровська0 , ,  
229041Кушнір Світлана02-04-84І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР , ,  
318599Морозова Ксенія20-12-07І0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
427800Рец Віолетта20-05-99ІІ0Дніпропетровська0 
520392Шомонко Ольга01-11-79КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.  

MA MB MC WA WB WC

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122988Алєксєєва Ксенія02-09-08І-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
21799Байбуз Тамара21-10-51І1300245Дніпропетровська0Победа , ,  
383Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка , ,  
429187Гарнага Світлана08-09-83б/р0Дніпропетровська0 , ,  
599Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
62660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762Дніпропетровська0Победа  
71354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка  
81800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа , ,  
98938Лисак Людмила09-11-50б/р1221003Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостоятельно  
10128Ломановіч Наталія29-11-50І1300239Дніпропетровська0Карніка , ,  
1125219Марусиченко Анна29-12-80б/р0Дніпропетровська0КарнікаАвраменко  
1216131Мельник Ірина16-01-56б/р0Дніпропетровська0Победа  
1310050Мішонова Даша11-06-95КМСУ1003015Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕР  
1430637Перепелица Ирина01-01-790Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.,  
1516108Шрам Ольга21-10-61ІІ1300299Дніпропетровська0Победа , ,  

MA MB MC WA WB WC

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
169Авраменко Людмила21-09-48ІІІ1408815Дніпропетровська0КарнікаАвраменко  
2169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.  

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації