2023
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

13.08.2023

Тренировка 13-08

Всього заявилося: 27   орендних чіпів: 13 

 
 

MA MB WA WB WC

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123994Будимко Олександр25-07-76б/р0Дніпропетровська0  
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка , ,  
388Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка , , так
411812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817Дніпропетровська0СК Наш клубГоличенко В.Ф., Максімова Г.ЄМКДЮСШ Дніпротак
52633Піпікало Дмитро22-03-91МСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб , Заєрко В.В., ОДЮСШтак
613498Покровський Олексій22-01-84б/р0Дніпропетровська0СК Наш клуб  

MA MB WA WB WC

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
128749Безручкр Володимир07-06-48І-ю0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” , ,  
210276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровська0ПобедаТокарский В., ,  
3105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205Дніпропетровська0КарнікаПознянський В.Ю., Заєрко В.В. так
424178Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус” так
5154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241Дніпропетровська0КарнікаЗаєрко В.В., ,  
625656Сушков Євген27-10-62б/р0Запорізька0СК Наш клуб так
7155Телевной Сергій25-01-58б/р0Дніпропетровська0СК ”Сіріус” , , так

MA MB WA WB WC

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
118319Бондаренко Ольга12-05-73І0Дніпропетровська0Победа так
227744Каменєва Ірина22-01-94б/р0Дніпропетровська0 , ,  

MA MB WA WB WC

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка , , так
225578Євглевська Тетяна30-10-63б/р0Запорізька0СК Наш клуб так
31354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210Дніпропетровська0Карніка так
41800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа , , так
58938Лисак Людмила09-11-50І1221003Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостоятельно 
618599Морозова Ксенія20-12-07І0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.МКДЮСШ Дніпротак
71802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровська0Победа , ,  
81379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно  
916108Шрам Ольга21-10-61ІІ1300299Дніпропетровська0Победа , , так

MA MB WA WB WC

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
113465Олійник Тетяна31-03-59ІІ0Дніпропетровська0СК ”Сіріус”Олійник І.  
2169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й. так
329232Юшковська Емілія17-05-12б/р ю0Дніпропетровська0Победа , ,  

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації