|   | 2023 заявки, інформація, результати |
| |
| Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися. |
список тих, що подали заявки03.01-14.01.2023Зимовий навчально-тренувальний табір 2023 року
ЖА ЧА ЖА№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Днів | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 69 | Авраменко Людмила | 21-09-48 | ІІІ | 1408815 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Карніка | Авраменко | | так |
2 | 26376 | Безсалько Аліна | 24-02-08 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | | Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | |
3 | 24993 | Безталанна Аліна | 18-10-08 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
4 | 83 | Бронникова Лариса | 30-08-63 | ІІ | 1302715 | Дніпропетровська | 1,3 | Карніка | , , | | так |
5 | 23100 | Воробйова Поліна | 30-11-11 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | ЦПО ДОР, Дніпро | |
6 | 25026 | Гончар Людмила | 26-09-09 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
7 | 26798 | Гончар Ольга | 01-01-11 | б/р ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
8 | 2724 | Ефименко Валентина | 09-02-46 | б/р | 1302793 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Победа | , , | | |
9 | 26377 | Єфімцева Вероніка | 03-11-09 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | | Купрієнко О.В. | | |
10 | 27744 | Каменєва Ірина | 22-01-94 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 1 | | , , | | |
11 | 1354 | Кириченко Ірина | 05-07-61 | МСМК | 1300210 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Карніка | | | так |
12 | 21943 | Конова Тетяна | 02-08-90 | МСУ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Заєрко В.В. | | так |
13 | 24601 | Кутняк Дар’я | 01-04-09 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
14 | 128 | Ломановіч Наталія | 29-11-50 | І | 1300239 | Дніпропетровська | 1,3 | Карніка | , , | | так |
15 | 18599 | Морозова Ксенія | 20-12-07 | І | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Кузнецов Ю.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
16 | 13465 | Олійник Тетяна | 31-03-59 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,3 | СК ”Сіріус” | Олійник І. | | |
17 | 18281 | Радович Іра | 06-08-56 | І | 1601769 | Дніпропетровська | 1,3 | Победа | | | |
18 | 25029 | Роменська Вікторія | 21-06-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
19 | 2636 | Рудакова Олена | 13-10-60 | МСУ | 1300217 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудаков В.М., Бортник В.В., Лаукерт А.І. | | так |
20 | 16763 | Сокур Анастасія | 28-04-08 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | МКДЮСШ Дніпро | |
21 | 27111 | Сокур Софія | 20-11-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
22 | 16037 | Стороженко Вікторія | 04-02-79 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М. | | так |
23 | 27977 | Таібова Заріна | 01-02-12 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., , | ЦПО ДОР, Дніпро | |
24 | 25027 | Томнюк Вероніка | 17-12-09 | І-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
25 | 169 | Цодікова Варвара | 17-12-41 | б/р | 1300284 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Карніка | Цодіков В.Й. | | так |
26 | 20392 | Шомонко Ольга | 01-11-79 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | | так |
ЖА ЧА ЧА№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Днів | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 2918 | Авраменко Олександр | 28-08-75 | ІІІ | 1395196 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Карніка | , , | | |
2 | 10095 | Бадігін Ілля | 31-10-85 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | | так |
3 | 25028 | Бояр Микола | 24-11-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
4 | 16043 | Вікторов Дмитро | 09-07-08 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
5 | 88 | Гладкий Олександр | 08-02-61 | І | 1302714 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Карніка | , , | | так |
6 | 26091 | Гончар Іван | 26-12-12 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
7 | 26373 | Калитич Олексій | 25-04-09 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | | Купрієнко О.В. | | |
8 | 22869 | Калюжний Олександр | 11-12-04 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
9 | 105 | Кириченко Сергій | 24-03-58 | МСУ | 1300205 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Карніка | Познянський В.Ю., Заєрко В.В. | | так |
10 | 22176 | Коваль Юрий | 19-11-07 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
11 | 15960 | Конов Віктор | 05-06-51 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Кузнецов Н.А., Заєрко В.В. | | так |
12 | 20959 | Кузнецов Кіріл | 08-10-08 | І | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
13 | 10052 | Купрієнко Олександр | 19-07-49 | І | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
14 | 26087 | Липка Дмитро | 22-08-09 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | | | |
15 | 26374 | Надточа Олексій | 10-09-09 | І-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Купрієнко О.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
16 | 24178 | Олійник Олександр | 28-03-58 | І | 1395199 | Дніпропетровська | 1,3 | СК ”Сіріус” | | | так |
17 | 13844 | Попов Артем | 04-03-09 | І-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
18 | 25804 | Ренгус Тимофій | 05-09-11 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
19 | 24992 | Робейко Артем | 10-06-08 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
20 | 146 | Рублевський Василь | 23-12-50 | КМСУ | 1300300 | Дніпропетровська | 1,3 | КСО МАЙСТЕР | Кузнецов Н.А. | | так |
21 | 147 | Рудаков Володимир | 05-11-59 | КМСУ | 1300242 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Мишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М. | | так |
22 | 2744 | Рябов Дмитрий | 23-02-64 | І | 1407021 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Мишонов В.А. | | |
23 | 25712 | Самойленко Олександр | 21-11-10 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
24 | 16038 | Стороженко Вадим | 11-03-73 | І | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М. | | |
25 | 28494 | Тимохін Владислав | 02-11-10 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Конова Т.О., , | МКДЮСШ Дніпро | |
26 | 26563 | Трегуб Кирило | 01-01-09 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | Знаменовка | Купрієнко О.В. | | |
27 | 166 | Финько Андрій | 18-04-66 | І | 1302895 | Дніпропетровська | 1,3 | Карніка | Авраменко | | |
28 | 28493 | Чорний Кирило | 02-09-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Конова Т.О., , | МКДЮСШ Дніпро | |
29 | 22089 | Шевченко Ярослав | 01-02-10 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
30 | 24767 | Шевченко Сергій | 26-01-08 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
31 | 25035 | Шевченко Ярослав | 01-01-07 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 1,2,3 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
|
|