| Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися. |
список тих, що подали заявки09.10-10.10.2022Особисто – командний чемпіонат «Кубок пам’яті друзів, меморіал майстра спорту міжнародного класу Цодікова Валерія»
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж10№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 28088 | Ренгус Мілана | 05-03-14 | б/р ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
2 | 27977 | Таібова Заріна | 01-02-12 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., , | ЦПО ДОР, Дніпро | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж12№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 23100 | Воробйова Поліна | 30-11-11 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | ЦПО ДОР, Дніпро | |
2 | 26798 | Гончар Ольга | 01-01-11 | б/р ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
3 | 25029 | Роменська Вікторія | 21-06-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
4 | 27111 | Сокур Софія | 20-11-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж14№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 24993 | Безталанна Аліна | 18-10-08 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
2 | 25026 | Гончар Людмила | 26-09-09 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
3 | 26377 | Єфімцева Вероніка | 03-11-09 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | | Купрієнко О.В. | | |
4 | 24601 | Кутняк Дар’я | 01-04-09 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
5 | 20909 | Лендич Тетяна | 23-06-09 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | |
6 | 25027 | Томнюк Вероніка | 17-12-09 | І-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж16№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 26376 | Безсалько Аліна | 24-02-08 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | | Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | |
2 | 18599 | Морозова Ксенія | 20-12-07 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Кузнецов Ю.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
3 | 16763 | Сокур Анастасія | 28-04-08 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | МКДЮСШ Дніпро | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж20№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 27748 | Молокова Дар’я | 14-09-03 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
2 | 9564 | Сотула Валерія | 09-09-02 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | КДЮСШ | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж21№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 26067 | Дубковська Альона | 26-01-90 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | | | | |
2 | 27744 | Каменєва Ірина | 22-01-94 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | | , , | | |
3 | 21943 | Конова Тетяна | 02-08-90 | МСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В. | | так |
4 | 11812 | Надрега Єлізавета | 14-05-03 | КМСУ | 1302817 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
5 | 27800 | Рец Віолетта | 20-05-99 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | | так |
6 | 25534 | Томнюк Альона | 18-01-91 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
7 | 20392 | Шомонко Ольга | 01-11-79 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж35№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 25219 | Марусиченко Анна | 29-12-80 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Авраменко | | |
2 | 11661 | Мигачева Марина | 11-03-81 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
3 | 20433 | Селезень Ірина | 24-03-81 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М. | | |
4 | 16037 | Стороженко Вікторія | 04-02-79 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М. | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж45№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 18319 | Бондаренко Ольга | 12-05-73 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | Победа | | | так |
2 | 83 | Бронникова Лариса | 30-08-63 | ІІ | 1302715 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | , , | | так |
3 | 6878 | Горбенко Олена | 31-05-74 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | КПНЗ ”Спартак” | |
4 | 1802 | Пашиста Світлана | 13-03-72 | ІІІ | 1395202 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
5 | 13782 | Пона Ірина | 21-06-70 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | | | |
6 | 22365 | Смітюк Наталія | 24-12-74 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Кузнецов Ю.В. | | |
7 | 160 | Тяпкіна Калерія | 20-05-66 | МСУ | 1300286 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Цодіков В.Й. | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж55№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 71 | Андросова Таміла | 02-12-63 | І | 1000418 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | | | |
2 | 2660 | Зинкевич Лариса | 02-08-62 | І | 1601762 | Дніпропетровська | 0 | Победа | | | |
3 | 1354 | Кириченко Ірина | 05-07-61 | МСМК | 1300210 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | | | так |
4 | 1800 | Козаченко Наталія | 31-10-62 | І | 1000420 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | так |
5 | 7949 | Мішонова Лілія | 23-05-68 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | | | |
6 | 13465 | Олійник Тетяна | 31-03-59 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК ”Сіріус” | Олійник І. | | |
7 | 2636 | Рудакова Олена | 13-10-60 | МСУ | 1300217 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудаков В.М., Бортник В.В., Лаукерт А.І. | | так |
8 | 16108 | Шрам Ольга | 21-10-61 | ІІ | 1300299 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж65№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 69 | Авраменко Людмила | 21-09-48 | ІІІ | 1408815 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Авраменко | | так |
2 | 1799 | Байбуз Тамара | 21-10-51 | І | 1300245 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
3 | 8176 | Гнатюк Ирина | 02-02-51 | І | 4710660 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
4 | 1801 | Корякова Валентина | 07-03-49 | І | 1302874 | Дніпропетровська | 0 | Победа | Самостійно, , | | |
5 | 8938 | Лисак Людмила | 09-11-50 | І | 1221003 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | самостоятельно | | |
6 | 128 | Ломановіч Наталія | 29-11-50 | І | 1300239 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | , , | | так |
7 | 16131 | Мельник Ірина | 16-01-56 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | Победа | | | |
8 | 18281 | Радович Іра | 06-08-56 | І | 1601769 | Дніпропетровська | 0 | Победа | | | |
9 | 1379 | Сатырь Валентина | 06-01-54 | ІІ | 1000444 | Дніпропетровська | 0 | Победа | самостiйно | | |
10 | 1797 | Томаш Ірина | 14-04-52 | ІІ | 1008093 | Дніпропетровська | 0 | СК ”Сіріус” | , , | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж75№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 2661 | Воробйова Олена | 07-12-47 | б/р | 1300206 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
2 | 2724 | Ефименко Валентина | 09-02-46 | б/р | 1302793 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ж80№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 169 | Цодікова Варвара | 17-12-41 | б/р | 1300284 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Цодіков В.Й. | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Опен№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 28067 | Баришніков Сергій | 17-02-86 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | | , , | | |
2 | 28068 | Баришнікова Ірина | 09-04-86 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | | , , | | |
3 | 26069 | Герасимчук Назар | 01-01-91 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | | | | |
4 | 26068 | Герасимчук Таня | 01-01-91 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | | | | |
5 | 25871 | Дубковський Назар | 01-01-09 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Конова Т.О. | | |
6 | 28065 | Радільчук Дар’я | 04-07-86 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | | так |
7 | 28066 | Радільчук Дмитро | 15-01-81 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | | |
8 | 25814 | Трущенко Надя | 19-07-09 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Конова Т.О. | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч10№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 26091 | Гончар Іван | 26-12-12 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
2 | 28089 | Молоков Арсеній | 29-08-13 | б/р ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч12№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 27727 | Бабенко Ростислав | 01-01-10 | | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В., , | | |
2 | 25907 | Бондарев Денис | 12-09-12 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Некрасов С. А. | ЦПО ДОР, Дніпро | |
3 | 25028 | Бояр Микола | 24-11-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
4 | 25270 | Волковський Володимир | 31-08-11 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | |
5 | 23122 | Губаков Сергій | 15-06-10 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
6 | 28076 | Заєць Кирило | 10-08-11 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., , | ЦПО ДОР, Дніпро | |
7 | 27992 | Малоок Валерій | 17-05-11 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., , | ЦПО ДОР, Дніпро | |
8 | 25804 | Ренгус Тимофій | 05-09-11 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
9 | 25277 | Саган Антон | 14-09-10 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | |
10 | 25712 | Самойленко Олександр | 21-11-10 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
11 | 24302 | Федосєєв Максим | 11-10-09 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
12 | 22089 | Шевченко Ярослав | 01-02-10 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
13 | 27247 | Шпорта Михайло | 23-10-10 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч14№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 16043 | Вікторов Дмитро | 09-07-08 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
2 | 26373 | Калитич Олексій | 25-04-09 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | | Купрієнко О.В. | | |
3 | 28105 | Клішун Микита | 05-01-11 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Конова Т.О., , | | |
4 | 26087 | Липка Дмитро | 22-08-09 | ІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | | |
5 | 26374 | Надточа Олексій | 10-09-09 | І-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Купрієнко О.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
6 | 13844 | Попов Артем | 04-03-09 | І-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Голиченко В.Ф., Максімова Г.Є | МКДЮСШ Дніпро | так |
7 | 25234 | Фомічов Іван | 16-09-08 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є, Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
8 | 24767 | Шевченко Сергій | 26-01-08 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч16№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 22176 | Коваль Юрий | 19-11-07 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
2 | 27698 | Липка Вадим | 10-07-07 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | МКДЮСШ Дніпро | |
3 | 25038 | Самарський Артем | 01-01-06 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
4 | 25035 | Шевченко Ярослав | 01-01-07 | ІІІ-ю | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч18№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 22869 | Калюжний Олександр | 11-12-04 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
2 | 23116 | Кривошея Михайло | 08-02-06 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
3 | 15275 | Леончук Арсеній | 14-06-06 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Кузнецов Ю.В., Кузнєцова Т.М. | МКДЮСШ Дніпро | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч20№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 18425 | Алфьоров Станіслав | 05-04-05 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є., Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
2 | 26017 | Бушуєв Артем | 07-07-03 | б/р | 0 | Запорізька | 0 | | | | |
3 | 22133 | Серчук Володимир | 25-03-03 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч21№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 25872 | Бушуєв Анатолій | 10-05-81 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | | | |
2 | 8160 | Гладкий Михайло | 20-07-89 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | , , | | |
3 | 13096 | Карапиш Деніс | 28-10-01 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | КДЮСШ | |
4 | 111 | Косицін Дмитро | 31-01-86 | МСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Заєрко В.В., , | | так |
5 | 13516 | Курочкін Дмитро | 25-02-98 | МСМК | 8099102 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Максімова Г.Є., Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
6 | 26337 | Наконечний Дмитро | 01-03-85 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Скрипка А. | | |
7 | 2633 | Піпікало Дмитро | 22-03-91 | МСУ | 1000401 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | , Заєрко В.В., | ОДЮСШ | так |
8 | 8627 | Покандюк Дмитро | 01-04-98 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І. | ЦПО ДОР, Дніпро | так |
9 | 14817 | Похилько Дмитро | 05-02-88 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | , , | | |
10 | 10784 | Самойленко Костянтин | 27-06-00 | МСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В., Максімова Г.Є. | МКДЮСШ Дніпро | так |
11 | 13802 | Фіалковський Сергій | 23-02-82 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч35№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 10095 | Бадігін Ілля | 31-10-85 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М., Рудаков В.М. | | так |
2 | 17354 | Богунець Андрій | 06-08-78 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | КПНЗ ”Спартак” | |
3 | 14325 | Демиденко Олександр | 06-05-83 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | самостiйно | | |
4 | 22990 | Заєрко Олександр | 12-12-87 | КМСУ | 1601763 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Заєрко В.В. | МКДЮСШ Дніпро | так |
5 | 28063 | Пасечник Аркадий | 30-12-82 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СІРІУС | , , | | |
6 | 13498 | Покровський Олексій | 22-01-84 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | | | |
7 | 24002 | Скорбященський Євгеній | 01-01-78 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Мишонов В.А., Заєрко В.В. | | так |
8 | 17028 | Смитюк Андрій | 26-06-79 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Кузнецов Ю.В. | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч45№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 2918 | Авраменко Олександр | 28-08-75 | ІІІ | 1395196 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | , , | | |
2 | 24789 | Бондарев Сергій | 16-04-76 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | | | так |
3 | 23994 | Будимко Олександр | 25-07-76 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | | | | |
4 | 88 | Гладкий Олександр | 08-02-61 | І | 1302714 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | , , | | так |
5 | 12621 | Гуделайтіс Олександр | 25-09-73 | КМСУ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Дубінін С.В. | | |
6 | 2657 | Іщенко Вячеслав | 08-06-65 | І | 1008137 | Дніпропетровська | 0 | Победа | | | |
7 | 16038 | Стороженко Вадим | 11-03-73 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Рудакова О.М. | | |
8 | 166 | Финько Андрій | 18-04-66 | І | 1302895 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Авраменко | | |
9 | 10194 | Хлебников Олег | 03-04-73 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Кузнецов Ю.В., , | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч55№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 10277 | Іванов Анатолій | 29-04-60 | б/р | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | | | |
2 | 107 | Козлов Ігор | 25-10-63 | І | 1300219 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Авраменко, , | | так |
3 | 2720 | Мішонов Олександр | 14-05-66 | І | 1391353 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Мишонов В.А. | | |
4 | 1713 | Овечкин Юрій | 04-03-62 | б/р | 1008081 | Запорізька | 0 | Моторсіч | , , | | так |
5 | 24178 | Олійник Олександр | 28-03-58 | І | 1395199 | Дніпропетровська | 0 | СК ”Сіріус” | | | так |
6 | 1656 | Перченко Ігор | 01-11-61 | МСУ | 1300289 | Дніпропетровська | 0 | Метеор | самостiйно | | |
7 | 147 | Рудаков Володимир | 05-11-59 | КМСУ | 1300242 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Мишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М. | | так |
8 | 154 | Стрєлков Сергій | 05-04-62 | І | 1300241 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Заєрко В.В., , | | |
9 | 155 | Телевной Сергій | 25-01-58 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК ”Сіріус” | , , | | так |
10 | 8337 | Тяпкін Олег | 20-02-60 | б/р | 1408809 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Тяпкіна К.М. | | |
11 | 4883 | Фрасинюк Микола | 17-06-58 | І | 1221004 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | | | так |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч65№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 1679 | Гнатюк Василь | 04-07-57 | І | 1395198 | Дніпропетровська | 0 | Победа | самостiйно | | |
2 | 92 | Грегуль Володимир | 29-08-48 | ІІІ | 1302797 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | так |
3 | 105 | Кириченко Сергій | 24-03-58 | МСУ | 1300205 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Познянський В.Ю., Заєрко В.В. | | так |
4 | 1640 | Козак Микола | 30-11-50 | КМСУ | 1300233 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | так |
5 | 15960 | Конов Віктор | 05-06-51 | ІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Кузнецов Н.А., Заєрко В.В. | | так |
6 | 10052 | Купрієнко Олександр | 19-07-49 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | СК Наш клуб | Купрієнко О.В. | | так |
7 | 20612 | Ломыга Валерий | 02-10-52 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | | | |
8 | 9079 | Мусатов Володимир | 08-08-53 | КМСУ | 1300263 | Дніпропетровська | 0 | Победа | | | |
9 | 6634 | Паук Олександр | 23-09-58 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | самостiйно | | |
10 | 146 | Рублевський Василь | 23-12-50 | КМСУ | 1300300 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Кузнецов Н.А. | | так |
11 | 1359 | Сокур Віктор | 25-07-54 | І | 1300275 | Дніпропетровська | 0 | Победа | , , | | |
12 | 1659 | Сонін Микола | 13-12-48 | б/р | 1300212 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | Сергеєв О., , | | так |
13 | 1795 | Томаш Володимир | 10-12-51 | МСУ | 1000419 | Дніпропетровська | 0 | СК ”Сіріус” | самостiйно, Токарский В., | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч75№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 102 | Карпенко Сергій | 05-08-45 | МСУ | 1300773 | Дніпропетровська | 0 | Победа | Самостійно | | |
2 | 2693 | Косицін Володимир | 07-08-47 | ІІІ | 0 | Дніпропетровська | 0 | Карніка | | | |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж20 Ж21 Ж35 Ж45 Ж55 Ж65 Ж75 Ж80 Опен Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч18 Ч20 Ч21 Ч35 Ч45 Ч55 Ч65 Ч75 Ч80 Ч80№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Номер команди регіона | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 2745 | Кузнєцов Микола | 18-01-41 | І | 0 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | Кузнецов Н.А. | | |
2 | 150 | Рябов Геннадій | 04-06-37 | І | 1300266 | Дніпропетровська | 0 | КСО МАЙСТЕР | , , | | |
|