2022
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

14.05.2022

Тренировка СК ПОБЕДА

Всього заявилося: 32   орендних чіпів: 17 

 
 

MA MB WA WB WC

MA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
122135Басенко Дмитро30-03-08ІІІ-ю0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнєцова Т.М.МКДЮСШ Дніпро 
28160Гладкий Михайло20-07-89б/р0Дніпропетровська0Карніка , ,  
388Гладкий Олександр08-02-61І1302714Дніпропетровська0Карніка , , так
420959Кузнецов Кіріл08-10-08І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.ЦПО ДОР, Дніпротак
526337Наконечний Дмитро01-03-85КМСУ0Дніпропетровська0СК Наш клубСкрипка А.  
615861Отрешко Ілля02-01-03МСУ0Вінницька0ВосходОтрешко І.В., Шип Н.Є.так
72633Піпікало Дмитро22-03-91МСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб , Заєрко В.В., ОДЮСШтак
88627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
927750Свідло Олексій01-01-020Дніпропетровська0 , ,  
10166Финько Андрій18-04-66І1302895Дніпропетровська0КарнікаАвраменко 

MA MB WA WB WC

MB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
12918Авраменко Олександр28-08-75ІІІ1395196Дніпропетровська0Карніка , ,  
216036Вехновський Ренат12-01-09ІІ-ю1408810Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.ЦПО ДОР, Дніпро 
316043Вікторов Дмитро09-07-08ІІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
492Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797Дніпропетровська0Победа , , так
524178Олійник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровська0СК ”Сіріус” так

MA MB WA WB WC

WA

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127744Каменєва Ірина22-01-94б/р0Дніпропетровська0 , ,  
218599Морозова Ксенія20-12-07І0Дніпропетровська0СК Наш клубКузнецов Ю.В.МКДЮСШ Дніпротак
311812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817Дніпропетровська0СК Наш клубГоличенко В.Ф., Максімова Г.ЄМКДЮСШ Дніпротак
42636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудаков В.М., Бортник В.В., Лаукерт А.І. так
517307Шип Надія30-09-65КМСУ0Вінницька0ВосходОтрешко І.В.так

MA MB WA WB WC

WB

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська0Карніка , , так
22877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354Дніпропетровська0Победа , ,  
31800Козаченко Наталія31-10-62І1000420Дніпропетровська0Победа , , так
424601Кутняк Дар’я01-04-09ІІ0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
58938Лисак Людмила09-11-50І1221003Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРсамостоятельно 
625219Марусиченко Анна29-12-80б/р0Дніпропетровська0КарнікаАвраменко  
71379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444Дніпропетровська0Победасамостiйно  
816108Шрам Ольга21-10-61ІІ1300299Дніпропетровська0Победа , , так

MA MB WA WB WC

WC

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
123100Воробйова Поліна30-11-11І0Дніпропетровська0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.М.ЦПО ДОР, Дніпро 
226685Данишевская Оля27-11-10б/р0Дніпропетровська0  
316131Мельник Ірина16-01-56б/р0Дніпропетровська0Победа  
418282Худицька Надія10-05-57І0Дніпропетровська0Победа  

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації