2022
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

19.02.2022

Зимовий Кубок 2022. Етап 2.

Всього заявилося: 109   орендних чіпів: 74 

 
 

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127323Бекренєв Ілля01-01-11б/р ю0Одеська0Чорноморськ 
227346Воеводин Тимур19-06-11б/р0Одеська0 Герт Г.В.  
315874Кириченко Демьян06-02-13ІІ-ю1427129Одеська0Спорт для всехКириченко В.А.  
427616Курносов Михайло31-12-12б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
527327Курочкін Олександр02-02-10б/р ю0Одеська0Чорноморськ  
627629Маслов РОман16-05-12б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
725383Міськін Іван13-11-11б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
827613Столяров Михайло28-04-13б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
927321Федоров Михайло22-10-11ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
1027320Федоров Сергій16-07-10ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
116733Воеводін Егор05-02-09б/р ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В.  
216075Коваленко Ілля01-03-07ІІ-ю1230321Одеська0Odesa TeamМісюра М.А.  
327690Коняшин Тимур09-07-070Ukraine0 , ,  
427677Кулєшов Володимир21-07-07б/р0Одеська0 , ,  
524187Лавровский Даня26-06-07б/р0Одеська0ЮністьТарасов Володимир  
624534Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. так
727688Матвеевский Глеб31-05-07б/р ю0Одеська0 , ,  
814979Матін Дорофей17-08-09б/р0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.  
927653Решетняк Артем17-08-09б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
1018310Табашнюк Саша01-01-07ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
16637Гнатовський Андрій27-08-90б/р0Одеська0Романтиксамостоятельно, ,  
216238Горашко Володимир18-02-07КМСУ2008656Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.ПДЮТ”Біла акація”так
316239Гуртовой Андрій18-03-06КМСУ2300408Київська0Kyiv RegionГерт Г.В., Березовський В.А.КОДЮСШтак
425850Іванов Єгор20-11-04ІІ0Одеська0SeverГерт Г.В.  
524254Корж Сергій29-09-74МСУ0Херсонська0КСО ХерсонПлохенко В.С., Титаренко Л.А. так
619319Лапаев Валерий14-05-71б/р0Одеська0  
727659Матин Матвей11-07-99І0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., Місюра Т.В.,  
824029Матін Фадєй20-11-06КМСУ2146708м.Київ0SeverГерт Г.В.СДЮСШОР ”Динамо” Одесатак
926994Онищенко Станислав14-02-98ІІІ0Донецька0  
10645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А., ,  
116495Сікорський Віктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.  
1210465Стоян Роман16-06-89б/р1300775Одеська0Odesa Team , , так
13654Трімбой Ігор23-11-72МСУ1234567Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.  
149967Швець Іван31-05-88КМСУ1302736Одеська0 Самостійно  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
121620Волобуев Алексей07-11-87б/р0Одеська0  
227692Зубок Олексій27-08-85б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
3630Кириченко Віталій16-08-71МСМК2300085Одеська0Odesa TeamКириченко В.А. так
46515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odesa Team , ,  
5640Манічев Олександр29-12-63ІІІ1300779Одеська0Odesa TeamКапустинский И.В. так
617305Седашов Станіслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0 так
71724Соломічев Анатолій07-09-81КМСУ1234364Одеська0Романтиксамостiйно  
8651Стоян Сергій03-12-63І8448884Одеська0Odesa TeamСтоян Л.В. так

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
111162Дегтев Олександр21-10-52ІІ1230666Одеська0Odesa TeamГерт Г.В.  
2634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0Odesa TeamКапустинский И.В. так
313974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В. так
4644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Odesa Team так
512877Соколов Олег09-07-67б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А. так
6661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odesa Teamсамостiйно так

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

OPEN

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127114Арефьев Дмитрий15-12-11б/р ю0Одеська0  
219388Гнатовський Максим26-06-13б/р0Одеська0  
327668Кравець Ганна01-01-12б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
427647Кузнецов Ярик04-03-15б/р ю0Одеська0 Мельнікова Т.В., ,  
527678Лаариф Ярослав24-02-11б/р0Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В., ,  
627493Могилевська Валерія22-07-76б/р0Одеська0  
727655Николайчук Алиса18-10-12б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
827656Николайчук Лада11-03-15б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
923660Пивоварова Ірина09-04-60ІІІ0Одеська0 Герт Г.В.  
1027674Ратушний Едуард08-06-91б/р0Ukraine0 , ,  
1127667Сербін Віталій04-03-07б/р0Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В., ,  
1227683Соколовский Олександр25-08-09б/р0Одеська0КСО О-Компас , ,  
1327684Супрун Светлана01-07-69б/р0Одеська0 , ,  
1427681Топилов Петр31-07-12б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
1527687Федоров Михайло21-11-16б/р ю0Одеська0 
1627654Цимбал Єгор28-03-12б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
1727682Ярошенко Тетяна28-08-70ІІІ0Одеська0 Герт Г.В., ,  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127332Дорогова Катерина05-06-10ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
218556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
327630Міхова Олександра29-06-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
427643Пелепець Вікторія21-05-10б/р ю1300723Одеська0КСО О-КомпасПалагнюк О.М., Jason Statham, Палагнюк О.М.O-DEAF 
515027Петренко Милослава02-12-09б/р ю9007039Одеська0 Петренко М., ,  
627023Реутовська Дарья29-05-10ІІ-ю0Одеська0КСО КомпасГерт Г.В.СДЮСШОР ”Динамо” Одеса 
726987Сауляк Евеліна01-05-10б/р0Одеська0  
826986Сторожку Марія08-09-10б/р0Одеська0  
927324Томашек Ирина01-01-11б/р ю0Одеська0Чорноморськ  
1017965Федорова Марія06-08-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
1127015Фурман Елизавета28-10-12ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
1227657Шевченко Даша01-01-12б/р0Одеська0 , ,  
1327322Ширикалова Анна19-03-11І-ю0Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.ПДЮТ”Біла акація” 

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
125866Боженко Вікторія05-09-09б/р0Одеська0  
227325Дарбинян Мария04-12-09б/р ю0Одеська0Чорноморськ  
323727Кокидько Євгенія04-05-07б/р ю0Одеська0 
413602Колесник Євгенія12-06-10І-ю1007844Одеська0Odesa TeamКолесник К. В.  
524174Лупенко Ирина08-11-07МСМК0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
624140Мельник Мария01-01-09б/р0Одеська0ЮністьТарасов Володимир  
724139Пращук Олеся01-01-08б/р0Одеська0ЮністьТарасов Володимир  
824128Пужакова Мария25-03-09б/р9007043Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
927686Рибалко Анастасія17-09-09б/р0Одеська0 , ,  
1027617Сауляк Софія07-03-08б/р0Одеська0 , ,  
1121018Томчишина Вероніка31-10-07І-ю0Одеська0  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
127689Иванова Анастасия25-09-05б/р0Одеська0ЧорноморськТарасов Володимир, ,  
222858Карпуніна Тамара28-11-87ІІІ0Одеська0  
324258Корж Александра11-04-05б/р0Одеська0Юність  
421513Милинчук Катя24-04-02ІІІ0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В.  
520300Старцева Валерія22-03-01МСУ0Донецька0ДОЦТТДЮ БахмутДойч Т.Л., Лавриненко Н.В., Тарасенко С.В.ОДЮСШ для дітей сиріттак

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
223655Копытко Татьяна15-07-69б/р0Одеська0 Герт Г.В.  
31371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
427618Сауляк Лілія22-08-86б/р0Одеська0 , ,  
518561Трикуліч Світлана15-08-86ІІ0Одеська0 так

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонНомер команди регіонаКлубТренерДЮСШFSOU
11746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А., ,  
225431Жадан Валентина01-01-60б/р0Одеська0 Островський В.А. так
37905Карпеченкова Олена25-03-64ІІ1427126Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
412180Костишена Катерина21-02-54ІІІ1234309Одеська0ДрiадаМісюра М.А.  
59513Котлова Людмила19-01-47І1300721Одеська0Odesa Team так
64985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В. так
71728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А. так
816176Сікорська Світлана27-01-66ІІІ9002180Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. так
91362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odesa Teamсамостiйно так
10650Стоян Людмила18-11-63І7111171Одеська0Odesa TeamГерт Г.В., Місюра М.А. так

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації