2022
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

06.02.2022

Зимовий Кубок 2022

double SIcard: ;1300723;7111171;8448884;

Всього заявилося: 101   орендних чіпів: 56 

 
 

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
127346Воеводин Тимур19-06-11б/р0Одеська0 Герт Г.В.  
215874Кириченко Демьян06-02-13ІІ-ю1427129Одеська0Спорт для всехКириченко В.А.  
327629Маслов РОман16-05-12б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
427632Соколюк Владислав16-08-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
527613Столяров Михайло28-04-13б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
627321Федоров Михайло22-10-11ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
727320Федоров Сергій16-07-10ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
827614Цуркан Єгор01-01-11б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
116733Воеводін Егор05-02-09б/р ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В.  
221635Зяблов Марк19-04-09б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
316075Коваленко Ілля01-03-07ІІ-ю1230321Одеська0Odesa TeamМісюра М.А.  
424534Лисоконь Михайло08-01-08ІІІ-ю0Одеська0ДинамоГерт Г.В. так
522720Попов Михайло17-05-08б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
627653Решетняк Артем17-08-09б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
718310Табашнюк Саша01-01-07ІІІ-ю0Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.  
827660Богатирьов Ілля01-01-07б/р ю0ОдеськаЮность0 

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
116238Горашко Володимир18-02-07КМСУ2008656Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.ПДЮТ”Біла акація”так
216239Гуртовой Андрій18-03-06КМСУ2300408Київська0Kyiv RegionГерт Г.В., Березовський В.А.КОДЮСШтак
325850Іванов Єгор20-11-04ІІ0Одеська0SeverГерт Г.В.  
424608Котыш Владимир05-04-90ІІІ0Одеська0 Мельнікова Т.В.  
527659Матин Матвей11-07-99І0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., Місюра Т.В.,  
624029Матін Фадєй20-11-06КМСУ2146708м.Київ0SeverГерт Г.В.СДЮСШОР ”Динамо” Одесатак
713604Мочалов Тимофій01-07-85б/р0Одеська0 
826994Онищенко Станислав14-02-98ІІІ0Донецька0  
9645Островський Олексій21-05-85КМСУ1302178Одеська0ЧорноморськОстровський В.А., ,  
109736Паталашко Павло04-09-01ІІ0Миколаївська0ОлімпБинюк И.В., Свідницька Л.Г., ВРДЮС 
116546Прасолов Константин02-05-74КМСУ1393135Одеська0Odesa TeamГерт Г.В.  
1210358Селиханович Артем26-11-01ІІ0Одеська0ДрiадаМісюра М.А.  
136495Сікорський Віктор16-01-90б/р9007011Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А.  
1410465Стоян Роман16-06-89б/р1300775Одеська0Odesa Team , , так
1527611Супринович Артем20-11-85б/р0Одеська0 , ,  
1610712Тесленко Михайло13-09-86МСУ1601778Львівська0LeO-TeamБадан Ю.  
1726506Чагарин Іван25-08-88І0Беларусь0  
1810923Денисов Андрій15-09-87І1409434Одеська00 самостоятельно, ,  
1923722Жебровський Олександр07-07-89б/р0ОдеськаБез команди0  
207825Муслиев Виталий03-11-86ІІ0ОдеськаЛегенды Х-трима0Легенда Х-трима , ,  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1630Кириченко Віталій16-08-71МСМК2300085Одеська0Odesa TeamКириченко В.А. так
26515Колесник Дмитро20-02-78ІІ1300722Одеська0Odesa Team , ,  
3640Манічев Олександр29-12-63ІІІ1300779Одеська0Odesa TeamКапустинский И.В. так
417305Седашов Станіслав23-04-70ІІІ1300891Одеська0 так
51724Соломічев Анатолій07-09-81КМСУ1234364Одеська0Романтиксамостiйно  
6651Стоян Сергій03-12-63І8448884Одеська0Odesa TeamСтоян Л.В. так
711648Малий Юрій12-04-85І0Одеська-0 Самостійно  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

M55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
1634Коваленко Віктор01-07-58І1300772Одеська0Odesa TeamКапустинский И.В. так
227646Кузнецов Олег30-03-65б/р0Одеська0 Мельнікова Т.В., ,  
313974Лисоконь Ігор08-03-67б/р0Одеська0ДинамоГерт Г.В. так
4644Островський Володимир09-08-49І1300787Одеська0Odesa Team так
527503Скляров Александр10-10-56ІІІ-ю13944953Молдова0СК «Південь»  
66151Сытник Алексей28-03-58ІІ1411591Молдова0СК «Південь»  
7661Шпіллер Андрій03-03-56І1409416Одеська0Odesa Teamсамостiйно так

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

OPEN

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
127323Бекренєв Ілля01-01-11б/р ю0Одеська0Чорноморськ 
227647Кузнецов Ярик04-03-15б/р ю0Одеська0 Мельнікова Т.В., ,  
327616Курносов Михайло31-12-12б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В. 
427327Курочкін Олександр02-02-10б/р ю0Одеська0Чорноморськ  
519319Лапаев Валерий14-05-71б/р0Одеська0  
625383Міськін Іван13-11-11б/р0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
727493Могилевська Валерія22-07-76б/р0Одеська0  
827655Николайчук Алиса18-10-12б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
927656Николайчук Лада11-03-15б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
1027658Прощук Олеся01-01-08б/р0Одеська0 , ,  
1127631Соколов Давид11-10-17б/р ю0Одеська0 , ,  
1227612Супринович Артур17-05-12б/р ю0Одеська0 , ,  
1327324Томашек Ирина01-01-11б/р ю0Одеська0Чорноморськ  
1427654Цимбал Єгор28-03-12б/р0Одеська0 Герт Г.В., ,  
1527657Шевченко Даша01-01-12б/р0Одеська0 , ,  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W12

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
125866Боженко Вікторія05-09-09б/р0Одеська0  
227332Дорогова Катерина05-06-10ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
324125Зяблова Алиса21-01-11б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
413602Колесник Євгенія12-06-10І-ю1007844Одеська0Odesa TeamКолесник К. В.  
518556Малышенко Есения19-07-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
627630Міхова Олександра29-06-10б/р ю0Одеська0СамоцвитКраева Р.В., ,  
727643Пелепець Вікторія21-05-10б/р ю1300723Одеська0КСО О-КомпасПалагнюк О.М., Jason Statham, Палагнюк О.М.O-DEAF 
827023Реутовська Дарья29-05-10ІІ-ю0Одеська0КСО КомпасГерт Г.В.СДЮСШОР ”Динамо” Одеса 
926987Сауляк Евеліна01-05-10б/р0Одеська0  
1027015Фурман Елизавета28-10-12ІІІ-ю0Одеська0 Герт Г.В.  
1127322Ширикалова Анна19-03-11І-ю0Одеська0КСО О-КомпасГерт Г.В.ПДЮТ”Біла акація” 

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W15

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
123727Кокидько Євгенія04-05-07б/р ю0Одеська0 
224128Пужакова Мария25-03-09б/р9007043Одеська0СамоцвитКраева Р.В.  
327617Сауляк Софія07-03-08б/р0Одеська0 , ,  
421018Томчишина Вероніка31-10-07І-ю0Одеська0  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W21

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
126871Карпунина Тамара28-11-87ІІІ0Одеська0  
26284Кузнєцова Настя28-01-97б/р0Одеська0ДрiадаМісюра М.А., ,  
318563Новікова Ніна17-03-90б/р1234383Одеська0 
413369Памбук Світлана15-01-81І9001009Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
51969Романова Марина23-07-86КМСУ1238888Одеська0 Голокоз О.В. так
620300Старцева Валерія22-03-01МСУ0Донецька0ДОЦТТДЮ БахмутДойч Т.Л., Лавриненко Н.В., Тарасенко С.В.ОДЮСШ для дітей сиріттак
714913Дзекунова Дарья05-09-99б/р9001000Одеська?0  

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W35

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
18439Колесник Катерина17-07-78КМСУ1427455Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
21371Мельникова Тетяна24-08-72І2300054Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
310020Николюк Александра22-12-80І1409660Молдова0СК «Південь»Бурдейный А.И., Северухин А.СДЮШОР ГСиСО 
427618Сауляк Лілія22-08-86б/р0Одеська0 , ,  
518561Трикуліч Світлана15-08-86ІІ0Одеська0 так

M12 M15 M21 M35 M55 OPEN W12 W15 W21 W35 W55

W55

№зпIDПрізвище Ім’яДата народж.квал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11746Григоренко Світлана15-11-40ІІ1409422Одеська0ДрiадаМісюра М.А., ,  
225431Жадан Валентина01-01-60б/р0Одеська0 Островський В.А. так
37905Карпеченкова Олена25-03-64ІІ1427126Одеська0Odesa TeamМісюра М.А. так
49513Котлова Людмила19-01-47І1300721Одеська0Odesa Team так
54985Краєва Раїса09-05-62ІІ9007020Одеська0СамоцвитКраева Р.В. так
61728Островська Наталія03-12-57ІІ1234384Одеська0ЧорноморськОстровський В.А. так
716176Сікорська Світлана27-01-66ІІІ9002180Одеська0ДрiадаМельнікова Т.В., Місюра М.А. так
81362Соломічева Тетяна26-05-57ІІ1300726Одеська0Odesa Teamсамостiйно так
9650Стоян Людмила18-11-63І7111171Одеська0Odesa TeamГерт Г.В., Місюра М.А. так

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації