|   | 2020 заявки, інформація, результати |
| |
| | Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися. |
список тих, що подали заявки27.12.2020НОВОРІЧНА КОРИДА 2020double SIcard: ;1300535;8061111;
A B C D A№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Днів | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 4768 | Акименко Анастасія | 04-02-04 | І | 1451294 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
2 | 7676 | Арбузов Владислав | 14-06-02 | МСУ | 8275234 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., Король С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
3 | 11514 | Арбузова Вероніка | 23-07-04 | МСУ | 1426030 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., Король С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
4 | 5335 | Бережна Дар’я | 03-03-04 | КМСУ | 1000440 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
5 | 12026 | Бовкун Ольга | 24-06-05 | МСУ | 1083327 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
6 | 13209 | Бугайов Олександр | 08-03-05 | КМСУ | 1000429 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А., Король С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
7 | 12171 | Голуб Анна | 23-08-03 | І | 1451301 | Сумська | | СК СКІФ | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
8 | 5882 | Гончаров Роман | 02-05-01 | І | 0 | Сумська | | СОК ЛІДЕР-СПОРТ | Чухненко О.В. | | |
9 | 7685 | Дереколенко Остап | 09-03-06 | КМСУ | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
10 | 14322 | Дмитренко Віталій | 21-04-79 | ІІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Карпенко І.В. | | |
11 | 15923 | Дрозд Дмитро | 06-07-89 | б/р | 0 | Сумська | | СК СКІФ | , , | | |
12 | 1054 | Журавель Арсен | 17-05-80 | МСУ | 1302443 | Чернігівська | | | Журавель М.Д., Журавель А.М. | | так |
13 | 16491 | Забара Олександр | 01-02-73 | ІІ | 0 | Сумська | | | Зикова Л.І., Пугач М.І. | | |
14 | 12024 | Іщенко Руслан | 20-06-02 | І | 1451295 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г., Постельняк І.М. | СОЦПО та РТМ | |
15 | 485 | Калінкін Олександр | 09-02-74 | МСУ | 1302820 | м.Київ | | Лідер-тур | Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
16 | 752 | Карпенко Ігор | 08-09-64 | МСУ | 1300865 | Сумська | | СК СКІФ | самостiйно | | так |
17 | 18984 | Карпенко Юлія | 03-08-94 | МСУ | 8030078 | Львівська | | | Карпенко І.В., Михайлов О. | | так |
18 | 18337 | Лагутін Кирило | 06-06-05 | КМСУ | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
19 | 2548 | Лисянська Дар’я Сергіївна | 11-03-98 | І | 1451297 | Сумська | | СК СКІФ | Пугач М.І., Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
20 | 13390 | Лопата Владислав | 15-10-02 | КМСУ | 0 | Чернігівська | | | Журавель М.Д., Журавель А.М. | Бахмацька ДЮСШ | |
21 | 507 | Макодзеба Марія | 27-08-85 | КМСУ | 1300536 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | | так |
22 | 14625 | Марченко Марія | 18-03-03 | І | 1451293 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
23 | 13622 | Мащенко Єлизавета | 26-09-03 | КМСУ | 1300538 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
24 | 15973 | Молодика Роман | 10-02-77 | ІІІ | 0 | Сумська | | | Карпенко І.В. | | |
25 | 9440 | Нестеренко Максим | 26-08-02 | КМСУ | 1451296 | Сумська | | СК СКІФ | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
26 | 13376 | Огієвський Володимир | 29-07-05 | КМСУ | 0 | м.Київ | | Kyiv Region | Журавель А.М., Березовський В.А. | ДЮСШ-12 | |
27 | 8351 | Поєнко Андрій | 07-12-01 | МСУ | 0 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
28 | 1644 | Пугач Марія | 06-05-00 | КМСУ | 1451300 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | |
29 | 5510 | Редька Єгор | 21-01-06 | КМСУ | 8061111 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
30 | 1251 | Редька Максим | 21-07-71 | МСМК | 8071111 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | | | |
31 | 8271 | Савченко Олексій | 28-03-94 | МСУ | 1300869 | Сумська | | СК СКІФ | Шкура В.М. | | так |
32 | 13291 | Ткаченко Костянтин | 06-01-03 | КМСУ | 1451298 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Троян Н.Г., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
33 | 13378 | Хільченко Іван | 02-07-05 | КМСУ | 0 | м.Київ | | Kyiv Region | Журавель А.М., Березовський В.А. | ДЮСШ-12 | |
34 | 793 | Шевченко Максим | 18-01-98 | | 1451282 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г., Король С.А. | СОЦПО та РТМ | |
A B C D B№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Днів | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 23736 | Базалій Дмитро | 16-05-08 | І-ю | 0 | Чернігівська | | | Журавель А.М., Журавель М.Д., Васін А.В. | | |
2 | 19845 | Болгов Діма | 01-01-06 | ІІ-ю | 0 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А., Безкоровайний А.М. | Київ ДЮСШ №12 | |
3 | 11515 | Болдирєв Даніїл | 08-12-07 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
4 | 16756 | Бондаренко Олександр | 13-06-81 | ІІ | 0 | Сумська | | | , , | | |
5 | 13210 | Бугайова Єлизавета | 27-03-07 | ІІІ | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
6 | 19234 | Витвицький Антон | 01-01-06 | ІІ | 1300553 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
7 | 14376 | Ворона Євген | 19-03-04 | І | 1451289 | Сумська | | СК СКІФ | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
8 | 17941 | Гордієнко Анна | 01-01-06 | ІІІ | 1300577 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
9 | 20332 | Гришанова Аліна | 25-11-06 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
10 | 19232 | Двірний Максим | 01-01-06 | І | 1300550 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
11 | 18351 | Дорда София | 18-11-03 | ІІІ | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
12 | 741 | Дрозд Олена | 26-05-70 | І | 1408802 | Сумська | | СК СКІФ | Слутий І.Є., , | | так |
13 | 2624 | Іванчихін Данііл | 20-02-07 | ІІ | 1451288 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | так |
14 | 13827 | Івженко Тимофій | 04-03-06 | ІІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
15 | 19231 | Ірха Анна | 01-01-06 | КМСУ | 1300522 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
16 | 748 | Ісаєв Юрій | 09-06-67 | КМСУ | 1601781 | Сумська | | СК СКІФ | Колтаков А.С., Колтакова В.О., Лозовий А.Л. | | |
17 | 12301 | Кандибей Валера | 07-12-06 | ІІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
18 | 11680 | Кандибей Марія | 24-03-08 | ІІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
19 | 13823 | Килосова Марія | 28-01-06 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
20 | 18187 | Коворотний Ілля | 01-03-06 | КМСУ | 1300555 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
21 | 16532 | Ковтун Анастасія | 10-10-07 | ІІ | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
22 | 15305 | Кондаков Євген | 21-02-05 | б/р ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
23 | 23732 | Корольов Ілля | 25-09-08 | ІІІ | 0 | Чернігівська | | | Журавель А.М., Журавель М.Д., Васін А.В. | | так |
24 | 2992 | Короткий Дмитро | 06-02-06 | ІІ | 1451291 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
25 | 22504 | Косенко Олександра | 01-01-07 | ІІ | 1300546 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
26 | 759 | Кочура Ірина | 03-04-69 | І | 1601776 | Сумська | | | Колтаков А.С. | | |
27 | 16342 | Кривий Олег | 01-01-05 | КМСУ | 1300545 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
28 | 1647 | Лапа Марія | 14-02-07 | І-ю | 1451290 | Сумська | | СК СКІФ | Лапа Н.І., Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
29 | 7690 | Лисянський Назар | 04-05-07 | ІІІ | 1451302 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | так |
30 | 1185 | Лозовська Наталія | 28-07-71 | І | 1302181 | Сумська | | СК СКІФ | , , | | так |
31 | 21348 | Лойок Трофим | 01-01-06 | КМСУ | 1300535 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
32 | 22644 | Манжулянов Максим | 01-01-06 | ІІ | 1300535 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
33 | 15534 | Мачуліна Аліна | 10-10-07 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
34 | 14613 | Мирошниченко Єлизавета | 14-04-06 | КМСУ | 0 | м.Київ | | Sever | Редька М.Г., Доценко О.В. | КДЮСШ Пуща-Водиця | так |
35 | 21054 | Мороз Валерій | 30-07-77 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | | | |
36 | 13332 | Мурза Ілля | 02-08-06 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., , | КДЮСШ №1 м.Суми | |
37 | 13206 | Наумко Артур | 03-05-06 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
38 | 22343 | Невмержицька Марія | 01-01-07 | КМСУ | 1300539 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
39 | 17554 | Недужий Іван | 01-01-07 | ІІ | 1300560 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
40 | 16499 | Ногін Євген | 21-10-07 | І-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
41 | 22639 | Носенко Арсен | 01-01-07 | І | 1300537 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
42 | 22645 | Оніщенко Даніл | 01-01-07 | І | 1300530 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
43 | 11681 | Пільгуй Анна | 22-05-06 | ІІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
44 | 9441 | Пінчук Данило | 30-10-06 | ІІ | 1451284 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
45 | 18812 | Плохута Назар | 31-01-07 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
46 | 17553 | Поєнко Вадим | 01-01-07 | КМСУ | 0 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
47 | 5370 | Попов Максим | 05-02-06 | ІІІ | 1451306 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
48 | 24951 | Редька Олена | 16-09-80 | І | 8061111 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
49 | 19703 | Решетніков Олександр | 01-01-06 | ІІ-ю | 1300567 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А., | Київ ДЮСШ №12 | |
50 | 15187 | Рублевський Кирило | 20-06-07 | ІІІ-ю | 1451292 | Сумська | | | Троян Н.Г., Лапа Н.І. | СОЦПО та РТМ | |
51 | 23733 | Сергієнко Павло | 12-07-09 | І-ю | 0 | Чернігівська | | | Журавель А.М., Журавель М.Д., Васін А.В. | Бахмацька ДЮСШ | так |
52 | 1113 | Сиволап Євген | 15-03-69 | ІІ | 0 | Сумська | | | , , | | |
53 | 780 | Слута Людмила | 16-04-63 | І | 1408803 | Сумська | | СК СКІФ | Слутий І.Є., , | | так |
54 | 1250 | Слутий Ігор | 22-04-63 | І | 1408804 | Сумська | | СК СКІФ | , , | | так |
55 | 15308 | Тихонков Михайло | 25-12-07 | ІІ | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
56 | 2589 | Чухненко Олександр | 17-05-68 | ІІІ | 0 | Сумська | | СОК ЛІДЕР-СПОРТ | самостiйно | | |
57 | 1180 | Яковенко Ольга | 13-01-71 | І | 1601780 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І. | | так |
A B C D C№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Днів | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 25407 | Василега Матвій | 13-07-10 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | так |
2 | 14622 | Васильченко Поліна | 12-12-08 | ІІ | 1451283 | Сумська | | КСО Орієнтир | Зикова Л.І., Троян Н.Г., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | так |
3 | 23092 | Вірич Артем | 01-01-08 | І | 1300534 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
4 | 22642 | Григорович Олексій | 01-01-08 | І | 1300540 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
5 | 16719 | Гриценко Юлія | 21-04-08 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | СОК ЛІДЕР-СПОРТ | Чухненко О.В. | | |
6 | 9444 | Денисенко Анастасія | 31-07-98 | б/р | 1451307 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
7 | 22055 | Денисенко Кирило | 20-08-10 | ІІІ-ю | 1451285 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
8 | 5334 | Задаянний Максим | 12-04-08 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
9 | 15992 | Заходякіна Олександра | 25-12-09 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
10 | 1428 | Зикова Лілія | 01-03-70 | І | 1451299 | Сумська | | СК СКІФ | Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | так |
11 | 13820 | Івженко Сєрафім | 09-11-09 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
12 | 16497 | Килосова Олена | 28-01-06 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
13 | 24610 | Кирилін Даніїл | 15-07-08 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
14 | 11999 | Клименко Олексадр | 13-09-08 | ІІ | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | так |
15 | 23490 | Князєв Нікіта | 23-05-09 | ІІ-ю | 1451308 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | |
16 | 14615 | Кошеленко Михайло | 12-12-08 | ІІІ | 1451287 | Сумська | | | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | так |
17 | 13159 | Лежай Злата | 24-09-11 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
18 | 19093 | Лінденбой Арсеній | 05-02-09 | ІІІ-ю | 1451303 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
19 | 16600 | Марйоха Павло | 19-07-09 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
20 | 25405 | Мась Данило | 30-04-13 | б/р ю | 1451310 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
21 | 10719 | Мельниченко Тимофій | 08-03-08 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
22 | 19233 | Мехед Олександр | 01-01-08 | ІІ | 1300574 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | так |
23 | 18355 | Мистюк Даніїл | 23-02-08 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
24 | 23525 | Мірошніченко Богдан | 30-12-07 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | СОК ЛІДЕР-СПОРТ | Чухненко О.В. | | |
25 | 754 | Мовчан Назар | 10-12-10 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
26 | 13336 | Мурза Марія | 29-09-09 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., , | КДЮСШ №1 м.Суми | |
27 | 22643 | Недужа Марія | 01-01-08 | І-ю | 1300568 | м.Київ | | Лідер-тур | Калінкін О.Б., Стрижак О.А. | Київ ДЮСШ №12 | |
28 | 7488 | Ногін Олексій | 03-04-11 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
29 | 25393 | Пасічнік Богдан | 03-04-10 | І-ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
30 | 25395 | Пересадька Анна | 01-05-10 | І-ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
31 | 16601 | Положай Леонід | 02-12-09 | ІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк О.А., Постельняк С.А., | КДЮСШ №1 м.Суми | |
32 | 771 | Постельняк Марина | 01-02-79 | І | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А. | | так |
33 | 19753 | Сайко Діана | 09-11-08 | ІІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
34 | 14800 | Сисенко Іван | 09-09-09 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Постельняк С.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | |
35 | 16603 | Слюсенко Данило | 29-12-08 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
36 | 16602 | Слюсенко Назар | 29-12-08 | ІІ | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., Постельняк О.А. | КДЮСШ №1 м.Суми | так |
37 | 12318 | Спіріна Софія | 14-01-08 | ІІ | 1451286 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І., Троян Н.Г., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | так |
38 | 13154 | Тимошенко Ірина | 04-10-10 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
39 | 25394 | Товстуха Ольга | 23-06-09 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | Сумська РСЮТ | |
40 | 23489 | Хасанянова Ясміна | 26-10-09 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | |
41 | 21342 | Хільченко Сергій | 03-07-11 | І-ю | 0 | Чернігівська | | | Журавель А.М., Журавель М.Д. | Бахмацька ДЮСШ | |
A B C D D№зп | ID | Прізвище Ім’я | Дата народж. | квал. | Чіп SI | Регіон | Днів | Клуб | Тренер | ДЮСШ | FSOU |
1 | 9439 | Бондар Нікіта | 15-06-13 | б/р ю | 0 | Сумська | | КСО Орієнтир | Троян Н.Г. | СОЦПО та РТМ | |
2 | 25397 | Гордіенко Іван | 13-04-12 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
3 | 25389 | Гордієнко Захар | 28-09-10 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
4 | 23492 | Денисенко Дар’я | 23-09-12 | ІІ-ю | 1427109 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | |
5 | 25401 | Дереколенко Стефанія | 26-06-13 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
6 | 25402 | Дмуха Єва | 11-10-12 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
7 | 23509 | Євдокимов Артем | 25-07-09 | ІІІ-ю | 1451309 | Сумська | | СК СКІФ | Зикова Л.І., Пугач М.І. | СОЦПО та РТМ | |
8 | 25406 | Іщенко Дар’я | 20-06-11 | б/р ю | 0 | Сумська | | СОК ЛІДЕР-СПОРТ | Чухненко О.В. | | |
9 | 25392 | Ковтун Серафим | 26-02-14 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
10 | 1416 | Нікітенко Нікіта | 20-07-10 | ІІІ-ю | 1451304 | Сумська | | | Зикова Л.І. | СОЦПО та РТМ | |
11 | 25396 | Пересадька Василіса | 22-04-13 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
12 | 25391 | Редька Захар | 26-12-14 | б/р ю | 0 | Сумська | | SUMY RADIOORIENTEERING | Редька М.Г. | | |
13 | 22986 | Щербаков Лев | 10-12-13 | б/р ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Щербаков М.А., , | | |
14 | 15296 | Щербакова Вероніка | 25-11-11 | ІІІ-ю | 0 | Сумська | | СК СКІФ | Постельняк С.А., , | КДЮСШ №1 м.Суми | |
|
|