2024
 заявки, інформація, результати
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      
 Реєстр спортсменів та фахівців
ДатаЗмаганняРегіонМісце проведення, організаторзаявки, інформація, результати
04-04
08-04
Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті захисника України Ленюка Олега Олеговича (бігом, ІІІ-IV ранги) Чернівецька
заявки>>
інформація>>
результати>>
06-04Пліч-о-пліч ІІІ етап Полтавський районПолтавськаВП ФОСУ у Полтавській області
заявки>>
результати>>
07-04Кубок Решетилівської ТГ зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді в залік 26 туристського Кубку Полтавщини І етап (середня)ПолтавськаЦТКСЕУМ Решетилівської міської ради
м. Решетилівка Полтавська обл
Головний суддя ІІ к Павло МОСІЄНКО
Головний секретар суддя НК Сергій МАШИНСЬКИЙ
заявки>>
інформація>>
результати>>
07-04Особисто – командний чемпіонат м. Дніпро зі спортивного орієнтування ”Приз відкриття сезону пам’яті ВАЛЕРІЯ ЦОДІКОВА” ДніпропетровськаСК ”Наш клуб”
заявки>>
07-04Змагання зі спортивного орієнтування ”Пролісок-24”СумськаКЗ СОР - ОЦПО та РТМ
заявки>>
інформація>>
13-04
14-04
ВІДКРИТИЙ ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯПолтавськаВП ФСОУ у Полтавській області (Подовжена, 2х етапна естафета)
Полтавський р-н
заявки>>
інформація>>
результати>>
13-04
14-04
«Spring Sprint» Відкритий чемпіонат м. Києва серед дорослих, юніорів та юнаків (на спринтерських дистанціях, бігом)м.КиївВП ФСОУ в м. Києві
заявки>>
інформація>>
online>>
13-04Відкритий особистий чемпіонат області, Кубок області (3 етап) зі спортивного орієнтуванняЧеркаськаВП ГО «ФСОУ» у Черкаській області
заявки>>
інформація>>
результати>>
14-04СІРІУС-2024ДніпропетровськаСК СІРІУС
Обухівка
Головний суддя суддя НК Володимир ТОМАШ
Головний секретар суддя НК Сергій КАРПЕНКО
заявки>>
14-04”Парк-тур 2024” 2 етапОдеськаФСОУ в Одеській області
заявки>>
інформація>>
результати>>
14-04Змагання зі спортивного орієнтування ”Весняний парк-тур”СумськаКЗ СОР - ОЦПО та РТМ
заявки>>
online>>
18-04
21-04
Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (етапи) (спринтерські дистанції, бігом, ІІІ-IV ранги)м.КиївКСО ”ORION”, ”O-CLUB”, ВП ФСОУ в м. Києві
заявки>>
інформація>>
результати>>
21-04Змагання зі спортивного орієнтування, присвячені пам’яті героя-розвідника Купрієнка Михайла ДніпропетровськаСК Наш клуб
заявки>>
26-04Майстер-клас зі спортивного орієнтування, присвячений пам’яті Віталія СердюкаПолтавськаКСОТ ”Центуріон” та КЗ ”ПОЦНПВТКУМПОР”
заявки>>
27-04
28-04
Polissya Cup (Відмінено)ЖитомирськаКСО ”Коростишів” 
27-04
28-04
Відкрита першість Лубенської ТГПолтавська
Головний суддя суддя НК Григорій СЕМЕНЮТА
заявки>>
інформація>>
27-04
28-04
Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивного орієнтування (бігом) серед дорослих, юніорів, юнаків та ветеранівм.КиївВП ФСОУ в м. Києві
заявки>>
інформація>>
28-04”Космічний кубок”-2024 Першість «Нашого клубу» на подовжених дистанціях Нова карта! ДніпропетровськаФедерація спортивного орієнтування м. Дніпра 
List:
1

Програми для проведення змагань з орієнтування та радіопеленгації